רוטשילד מפוצל? “מגבים את הנהלת המוסד החינוכי” 

רוטשילד מפוצל? “מגבים את הנהלת המוסד החינוכי” 

-

מגדלור-פיד ♋הרוחות בבית הספר הממלכתי יסודי “רוטשילד” בשכונה הצפונית באור עקיבא לא רגועות בתקופה האחרונה. מצד אחד, הורים פנו וממשיכים לפנות לראש העיר בדרישה כי מנהלת בית הספר תסיים את תפקידה ומן הצד השני, ועד ההורים בבית הספר וכן מחוז חיפה במשרד החינוך מגבים את המנהלת וטוענים כי יש נתונים בבית הספר “שראויים לשבח”.

בגיליון “זרקור” שפורסם בסוף השבוע האחרון מצוטטים הורים כטוענים כי “לאור התוצאות העגומות במבחני המיצ”ב בשנה האחרונה אנחנו מצפים מראש העיר הנבחר מר יעקב אדרי למצוא את התהליך ולדאוג כי בשנת הלימודים הבאה מנהלת בית הספר אביבה נילי תסיים את תפקידה”. לטענת ההורים, נוצר משבר אמון עמוס ביחס למתנהל בבית הספר, וכי הורים רבים ביקשו שלא לרשום את ילדיהם למוסד החינוכי בטרם פתיחת שנת הלימודים, אלא לבתי ספר אחרים בעיר – בהם חנה סנש ונחמיה תמרי בשכונת אורות.

במשרד החינוך הגיבו לדברים וציינו כי “אנו מגבים את הנהלת המוסד החינוכי וצוות ההוראה בעשייתם החינוכית בהתאמה לנתונים ולצרכים. באשר לנתוני המיצ”ב שהתקבלו אשתקד, נבנתה תכנית התערבות פדגוגית יחד עם המפקחת על המוסד, אגף החינוך, הנהלת המוסד החינוכי ורכזי המקצוע הבית ספריים תוך בקרה ומעקב להמשך קידם ההישגים הלימודים. באשר לנתוני סקר אקלים במיצ”ב, נציין כי הנתונים הינם ראויים לשבח וכי התלמידים וצוותי ההוראה מביעים שביעות רצון מבית הספר ומהאקלים המיטבי הקיים בו”.

בתוך כך, ובמקביל לפרסומים, ארגן הבוקר ועד בית הספר אירוע חגיגי לציון יום המורה. וועד ההורים המרכזי והתלמידים קיבלו את מנהלת ביה”ס, אביבה נילי וצוות ההוראה בשטיח האדום שאובזר בבלוני הליום, שלטי חוצות, כרטיסי ברכה והכל לצלילי השיר תודה.

בהתכנסות ברכו יו”ר ועד ההורים, שירלי עובדיה ונציגי ההורים נילי ואת צוותי ההוראה בבית הספר. “זה הזמן לומר לך תודה אביבה היקרה ולצוות המורים, אנחנו מברכים וגאים בעשייה החינוכית והערכית אותה את מובילה עם צוות המורים”, ציינה יו”ר הוועד.

ההורים ערכו שולחן כיבוד עשיר, ובמקביל ציינה נועה מוטי, יו”ר מועצת התלמידים, שברכה בשם התלמידים, כי “ביה”ס הפך לבית השני. מקום שכייף לגדול ולהתחנך בו”. ההורים סיכמו כי “הורים ומשפחת ביה”ס רוטשילד מחזקים, מחבקים, מוקירים ומערכים את הגב’ אביבה נילי מנהלת ביה”ס ואת צוותי ההוראה והמנהלה. כי ביה”ס רוטשילד יש רק אחד”.

219890cookie-checkרוטשילד מפוצל? “מגבים את הנהלת המוסד החינוכי” 

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות