אור עקיבא: נפתחה ההרשמה לקייטנות בית הספר של החופש הגדול בגני הילדים

השנה, לאור מגבלות הקורונה, צפויים מספר שינויים וההרשמה תתאפשר בעיקר באינטרנט (אך לא רק) || כל הפרטים
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אור עקיבא: נפתחה ההרשמה לקייטנות בית הספר של החופש הגדול בגני הילדים

השנה, לאור מגבלות הקורונה, צפויים מספר שינויים וההרשמה תתאפשר בעיקר באינטרנט (אך לא רק) || כל הפרטים

מגדלור-פיד ♋

החל מהבוקר (ראשון) נפתחה ההרשמה לקייטנות ביה”ס של החופש הגדול בגני הילדים באור עקיבא – גם באופן מקוון וגם ברישום פרונטאלי במתנ”ס, בשעות מוגדרות: תכנית ביה”ס של החופש הגדול תתקיים השנה במתווה מורחב ותכלול את תלמידי גני הילדים וגני החובה (לא תתקיים מוכנות לכיתה א’) בין התאריכים 14/7/2020 ועד ליום 6/8/2020. יום פעילות יחל בשעה 08:00 ויסתיים בשעה 13:00. 

בעקבות מגבלות הקורונה והתו הסגול צפויים מספר שינויים בפעילות הקייטנות השנה: עלות קייטנה תעמוד על סך מסובסד של 360 ₪ לילד. לא תתאפשר הרשמה חלקית וכן לא יתאפשרו ביטולים. הרישום יתאפשר לגני האם בלבד ומותנה במינימום נרשמים לגן. לילדים לא תסופק ארוחת בוקר ועל ההורים לצייד את הילדים בארוחת בוקר ושתייה אישית.

לקייטנות ניתן להירשם באמצעות אתר האינטרנט בקישור: https://www.hugim.org.il/or-akiva.htm, וכן במזכירות המתנ”ס בימים א’-ה’ בין השעות 16:00-19:00. תאריך אחרון להרשמה ותשלום: 2/7/2020.

במתנ”ס מציינים כי החיוב לרישום לגנים יבוצע בתשלום אחד ב- 15 ביולי, ביטול קייטנה החל מיום 15.7.2020 בשעה 10:00 לא יזכה בהחזר כספי כלל. לעומת זאת, ביטול קייטנה מ- 10/7 ועד ל- 15/7 בשעה 10:00 יזכה בהחזר של 85%.

“בקשה להנחה רק לקייטנת הבוקר תתקבל במקרים מיוחדים ע”י מילוי טופס פניה לסיוע במתנ”ס ורק בטפסים אליהם יצורפו כל המסמכים. התשלום ישולם במלואו ואם תחליט הועדה לסבסד ולתת הנחה יוחזר התשלום באופן רטרואקטיבי. ההנחות הן ממשרד החינוך ולכל גן מוקצה 180 ₪ בלבד”, נמסר מהמתנ”ס. “תאריך אחרון להגשה 5/7/2020 “.

עוד נמסר כי פתיחת קבוצה מותנית במספר מינימאלי של משתתפים, רישום אחרי 2/7 על בסיס מקום פנוי.  ילדים המלווים בסייע/ת במהלך שנת הלימודים מחויבים בסייע/ת גם בקייטנה. “לתשומת ליבכם, אנו מצויים בתקופה שבה יש שינויים תכופים בהנחיות. אנו כפופים להנחיות משרד החינוך והבריאות ולהחלטות הממשלה, לכן כל האמור לעיל נתון לשינוי בהתאם להתפתחויות”, נמסר עוד.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן