תושבי זכרון יעקב: על מה תוכלו לקבל מימון של 20 אלף שקלים?

תושבי זכרון יעקב: על מה תוכלו לקבל מימון של 20 אלף שקלים?

-

מגדלור-פיד ♋מחלקת איכות הסביבה של המועצה המקומית זכרון יעקב בשיתוף המשרד להגנת הסביבה מזמינה קבוצות תושבים, להציע מיזמים סביבתיים חדשניים במימון של עד 20 אלף שקלים

השבוע פרסמה המועצה המקומית קל קורא, המזמין קבוצות תושבים להציע מיזמים סביבתיים חדשניים שייושמו במרחב הציבורי בזכרון יעקב. בין המיזמים שיגישו את הקול קורא, יבחרו שלוש הצעות זוכות אשר יצאו לפועל בשנת 2019. לצורך בחינת המיזמים, תכונס וועדה מקצועית אשר תבחר את ההצעות הזכות.

 

לקבוצות המגישות את הקול קורא חייב להיות ניסיון מוכח בפעילות חברתית, קהילתית או סביבתית בשנתיים האחרונות לפחות. המיזם שיוגש חייב להיות יוזמה חדשה שלא נתמכה בעבר ועדיין לא התחילה לפעול וכוללת בתוכה היבט פיזי-תשתיתי והיבט קהילתי-חברתי.

טליה מבור מנהלת מחלקת איכות סביבה וקיימות  מברכת את התושבים המצטרפים לשמירה על מעגל הקיימות, ציטטה את דברי האדריכל חיימי לרנר באומרה כי: “אין מאמץ אציל יותר מאשר הניסיון לאחוז בחלום משותף. כאשר עיר מקבלת כמשימה לשפר את איכות חייה, כאשר היא מכבדת את כל הנפשות החיות בקרבה, כאשר היא מכבדת את הסביבה, כאשר היא מתכוננת עבור הדורות הבאים- אזי התושבים משתתפים באחריות ליישום המטרה. התכלית המשותפת הזאת הינה הדרך היחידה להיאחז באותו חלום משותף”


המועצה המקומית מבהירה כי תמיכה במסגרת קול קורא זה תינתן רק עבור פעילות או פרויקטים שטרם החל בביצועם בעת פרסום קול קורא זה. מובהר כי ניתן לקבל תמיכה עבור פעילות חדשה שקשורה או מהווה המשך לפעילות שהחלה לפני כן, ורק עבור פרויקטים שלא ממומנים או ימומנו במסגרת תקצוב אחר. כמו כן, הקבוצה מתחייבת להפעיל את המיזם לתקופה שלא תפחת משנה אחת.

ראש המועצה זיו דשא: “אני קורא לאותן התארגנויות תושבים שאכפת להם מהסביבה ומהמושבה, להגיש את הקול קורא. זוהי הזדמנות לגלות מעורבות, לעודד שמירה על איכות הסביבה ולחזק אף יותר את הקהילה בזכרון יעקב”.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן