נס חנוכה ב”הלל יפה”: אוזן שנתלשה הוחזרה למקומה בניתוח מורכב

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

נס חנוכה ב”הלל יפה”: אוזן שנתלשה הוחזרה למקומה בניתוח מורכב

-

מגדלור-פיד ♋במסגרת תאונת עבודה, נתלשה אוזנו השמאלית של מ’ ממקומה. מ’ הגיע למרכז הרפואי הלל יפה, שם עבר ניתוח חירום, בו הצליחו להציל את אוזנו ולחברה חזרה למקומה. ד”ר יורם וולף, מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי הלל יפה, שניתח את מ’: “הצלחנו להציל את האוזן ולחברה חזרה. מדובר בנס של ממש”.

ד”ר וולף לאחר הניתוח. צילום: הלל יפה

 

לא אחת אנו שומעים על תאונות עבודה שקורות סביבנו. חלקם מסתיימים בפציעה קלה וחלקם לצערנו בפגיעות קשות עם השלכות ארוכות טווח. במקרה של מ’, בן 67, תושב יוקנעם, תאונת העבודה הסתיימה כגדר נס. מ’ הגיע לחדר המיון של המרכז הרפואי הלל יפה לאחר שאוזנו השמאלית נתלשה ממקומה במסגרת תאונת עבודה שהתרחשה במפעל בו עובד כחרט. בנוסף איבחנו הרופאים כי מ’ סובל משברים בידו השמאלית, בצלעות ומאוטם בגזע המוח.

 

מ’ הובהל במהירות לחדר הניתוח, שם הצליחו להציל את אוזנו ולחברה חזרה. ד”ר יורם וולף, מנהל היחידה לכירורגיה פלסטית, אשר ניתח את מ’, ציין:” מ’ הגיע אלינו כאשר אוזנו השמאלית נתלשה כמעט לחלוטין ממקומה. נותר חיבור של כ-5-6 מ”מ בודדים. במהלך הניתוח הצלחנו לחבר את האוזן בצורה כמעט מושלמת. לאחר מכן טופל על ידי תרופות ושימוש בעלוקות במטרה למנוע קרישת דם. העובדה שהצלחנו לשמור על האוזן ולהחזירה למקומה היא בגדר נס”.

מ’ מאושפז עדיין במחלקה הכירורגית להמשך טיפול ומעקב וצפוי בקרוב לעבור תהליך שיקום ארוך.

לכל העדכוניםחדשות חדרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

עוד ניוז >>

מכבי
דילוג לתוכן