על רקע גל פריצות בגני הילדים החדשים בצפון אור עקיבא: “הילדים שלנו בכלל לא מוגנים”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

על רקע גל פריצות בגני הילדים החדשים בצפון אור עקיבא: “הילדים שלנו בכלל לא מוגנים”

-

מגדלור-פיד ♋בגן יקינטון וגן דפנה בשכונת אורות הירוקה באור עקיבא ממשיכים ההורים להיות לא רגועים: זה החל בתחילת השנה כאשר הגן לטענתם לא היה מוכן לקליטת התלמידים היות ומדובר ב”אתר בנייה”, המשיך בסוגיי המאבטח, כאשר לחץ של הורים הביא להצבת שומר בכניסה לגנים מדי יום וכעת – הורים מדווחים על מספר אירועי פריצה לגנים בתוך ימים ספורים. 

על פי הורים בגני הילדים בצפון העיר, בתוך מספר ימים ארעו כבר ארבע פריצות הידועות לצוותי הגן ולקב”ט העירייה. במסגרת הפריצות, נגנבו כספים, ציוד, אוכל ושתיה השייכים לילדים וכן כספי ועד הגן. “הפועלים הנמצאים באזור פורצים לגנים כמעט כל לילה”, מספרת אחת האימהות בגן יקינטון. “אספנו לאחרונה את כספי הוועד בגן, ההורים שילמו לסייעת, ובאחת הפעמים נגנבו הכספים בנוסף למערכת סטריאו של הגן.

חניית גן יקינטון בשכונת היובל באור עקיבא

עוד מספרת האם כי לפני מספר ימים נכנס פורץ לגן, שבר את חלון הגן, שסודר מאז בימים האחרונים על ידי קב”ט העירייה. באירוע פריצה אחר השבוע, “הסייעת גילתה בבוקר שמישהו נכנס בלילה לשירותים, הכין קפה במטבח, גנב אוכל, שתייה וממתקים. הסייעת נכנסת לגן בפחד. אין מצלמות. אמנם לא הגשנו תלונות במשטרה אך קב”ט העירייה מודע להכל”.

לטענת ההורים, בעירייה הובטח כי המאבטח שהוצב בכניסה לגן, יסיים את תפקידו בסוף החודש, והחל מינואר, בשלב זה, לא יוצב עוד מאבטח להמשך השנה. “הגן שלנו בעדיפות האחרונה,, מלינה אם אחרת. “בדפנה אנחנו כבר יודעים שנפרץ הגן 3 פעמים. ביקינטון מסתבר שלא פעם ראשונה ושהגננת דיווחה. איפה הערך לכסף שלנו למוצרים שרוכשים לגן? למה אנחנו צריכים לחשוש? והכי חמור, מה אם הילדים שלנו בכלל לא מוגנים? מה אם פועל אחד יחליט באחת הכניסות שלו לשירותים או לקפה גם ישים מטען? למה אנחנו צריכים לחשוש? הדברים מטופלים בעירייה רק אחרי שההורים מרימים כל עזרה אפשרית ואת הקול. וזה מתיש”.

ביקשנו את תגובת עיריית אור עקיבא, אולם לא נתקבלה תגובה. 

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן