אור עקיבא: “מחזקים את כוחות הביטחון ועם ישראל”

אור עקיבא: “מחזקים את כוחות הביטחון ועם ישראל”

-

מגדלור-פיד ♋חיזוק לכוחות הביטחון ועם ישראל מאור עקיבא: בסופו של היום הקשה אתמול בו ארעו פיגועים רבים ברחבי הארץ במהלכם נרצחו שני חיילי צה”ל ונפצעו נוספים, השתתפו בשעות הערב (אתמול) בנות השירות וחניכי תנועת “בני עקיבא” בעיר בערב חיזוק וגיבוש לכוחות הביטחון. 

 

“התכנסנו מתוך הזדהות ורצון ליידע את האנשים, לא לשבת בחיבוק ידיים ולא לתת למצב לעבור לידנו. החלטנו לצאת למרכז העיר ולעורר את האנשים”, סיפרה בת השירות מירי שארף. “שרנו שירים, ניגנו, קראנו תהילים, קיימנו הפרשת חלה לרפואת הפצועים וביקשנו רחמים על עם ישראל. רצינו לחזק ולאחד את האנשים, להגיע למצב של שעת רצון ולקוות שימים כאלה לא יחזרו על עצמם שנית. בתקווה לימים טובים לעם ישראל ובשורות טובות”.

אמש בשעות הערב, הותרו לפרסום שמותיהם של שני לוחמי הנח”ל החרדי שנרצחו בפיגוע הירי בגבעת אסף: סמ”ר יובל מור יוסף, בן 20 מאשקלון, וסמל יוסף כהן, בן 19 מבית שמש. מצבו של הלוחם שנפצע באורח אנוש מוגדר קשה מאוד ועדיין נשקפת סכנה לחייו. מבית החולים נמסר שמצבה של הצעירה שנפצעה עדיין קשה.

 

הבוקר (שישי), חייל צה”ל נפצע בינוני-קשה מאבן שנזרקה לעברו על ידי מחבל, שהצליח לחדור ליישוב בית אל והגיע לעמדה הצמודה לגדר. הוא התעמת עם החייל, יידה לעברו אבנים – ונמלט. כוחות של צה”ל פתחו בסריקות אחר המחבל. החייל פונה לבית החולים הדסה עין כרם . עדי ראייה סיפרו כי “המחבל הפתיע את החייל מאחור – והכה בו באבן”.

223110cookie-checkאור עקיבא: “מחזקים את כוחות הביטחון ועם ישראל”

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות