ערב ותיקי הפועל חיפה התקיים במסעדת חלד עדאווי: “השם ‘הפועל חיפה’ צרוב ויקר לליבם של רבים”

בתחילת חודש מרץ האחרון נערך המפגש השני של ותיקי הפועל חיפה בהפקה של אהרון מילרד. הפעם כוון המפגש לשחקני שנת 79′ עד בערך אמצע שנות ה-80′. כעת הגיע הסרטון מאותו הערב אותו צילם אליעד לירון ועלה לעמוד “ותיקי הפועל חיפה”.

מילרד: “היה ערב מהנה ומלשמוע את הסיפורים של הוותיקים. ניתן היה להבין ולדעת כמה השם ‘הפועל חיפה’ צרוב ויקר לליבם.

לאתר הבית של הלייב – הקליקו >>   http://bit.ly/31fOxRQ

צילום מסך

בין אלה שהגיעו למפגש היו מאיר אילוז, יצחק אינצ’י, אהרון כהן, ליאון גרוס, אפרים גבאי, יצחק בוזורגי, יורם לנדאו, גליל גלסברג, אהרל’ה גרשגורן, אבי קאופמן, מאיר פטיטו, ארז קירשנר, אבנר חדד, בועז בן נון, שלומי שטיקר, איציק אהרונוביץ’, אבי אברהם, רוני דורה וחיים גבאי.

מילרד הוסיף: “בתחילת הערב הועלו זכרם בדקת דומייה של מאמנים, חברי הנהלה, בעלי קבוצה ושחקנים שלא בין החיים. במהלך הערב ניתנה רשות הדיבור למי שרצה לספר על חוויות שעבר בקבוצה במהלך השנים וכך זכינו לשמוע סיפורים מצחיקים לצד סיפורים מרגשים.

“היה מרגש לראות שחקנים שלא ראו אחד את השני הרבה שנים ושמחו והתרגשו מהמפגש. שוב הוכח שהשם ‘הפועל חיפה’ היה ועדיין שם גדול בכדורגל הישראלי לא רק במרקם המקצועי אלא גם ובעיקר במרקם האנושי. נפרדנו בחיבוקים ונשיקות ובהבטחה להמשיך את המסורת בכל שנה”.

https://www.facebook.com/groups/215130961929521/

[blog_news title=”עוד על הפועל חיפה” style=”” count=”5″ category=”הפועל-חיפה-לייב” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

223470cookie-checkערב ותיקי הפועל חיפה התקיים במסעדת חלד עדאווי: “השם ‘הפועל חיפה’ צרוב ויקר לליבם של רבים”

אהבתם את הידיעה? ^