חיסון. צילום ארכיון: בריאות כללית

ילדה עם חשד למחלת החצבת טופלה הבוקר במרפאת מכבי באור עקיבא

ילדה עם חשד למחלת החצבת טופלה הבוקר במרפאת מכבי באור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋במרפאת “מכבי” באור עקיבא טופלה הבוקר (רביעי) ילדה עם חשש למחלת החצבת אשר הגיעה לטיפול במרפאה. הודעה על סגירת המרפאה באופן זמני נמסרה להורים שביקשו להגיע עם ילדיהם למרפאה.

חיסון. צילום ארכיון: בריאות כללית

ההודעה על כך החלה להתפשט בשעתיים האחרונות בקרב קבוצות וואטסאפ של הורים וקבוצות מקומיות באור עקיבא והאזור. אחת האימהות סיפרה כי שוחחה עם המרפאה, וכי במרפאה ציינו כי אכן הגיעה ילדה לטיפול עם חשש לחצבת ולאחר שעזבה את המקום, בוצע חיטוי במרפאה.

על פי הורים נוספים, הם טילפנו למרפאה לקבוע תור ונאמר להם לא להגיע. לאחר מכן, נמסר מהמרפאה כי המקום חוטא לאחר ביקור הילדה והיא שהתה באזור מבודד. עם זאת, לטענת הורים, לא פורסמה בכניסה למרפאה מודעה המציינת כי במקום טופלה ילדה עם חשש למחלה.

על פי משרד הבריאות, שיעור המתחסנים למחלות חצבת-חזרת-אדמת עמד בשנת הלימודים תשע”ח על 97% מהתלמידים.

ממכבי שירותי בריאות נמסר בתגובה כי “צוות מכבי פעל מיידית בהתאם להנחיות המשרד. עם הגעתה, המטופלת הוכנסה מייד לחדר מבודד ולא שהתה באזור ההמתנה במרפאה. לאחר סיום הבדיקה חוטא החדר כנדרש ובמשך שעתיים לא הוכנסו אליו מטופלים אחרים. כך צריך לפעול והצוות ראוי לשבח על התפקוד המקצועי והמהיר”.

224630cookie-checkילדה עם חשד למחלת החצבת טופלה הבוקר במרפאת מכבי באור עקיבא

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות