שוטרים סימנו לבן 18 מחדרה לעצור בגלל נהיגה עם סלולרי, הוא החל להימלט מהם – זו הסיבה

שוטרים סימנו לבן 18 מחדרה לעצור בגלל נהיגה עם סלולרי, הוא החל להימלט מהם – זו הסיבה

-

מגדלור-פיד ♋

צעיר בן 18 מחדרה, נעצר השבוע (29.11) בחשד שבשעות אחר הצהריים המאוחרות, ביצע עבירת תנועה והתבקש לעצור על ידי שוטרים. אז החליט להימלט מהם וכשנתפס התגלה גם למה.
על פי הבקשה להארכת מעצרו, בשעה 17:45 הוא חשוד שביצע עבירה של שימוש ברכב ללא רשות, נהיגה ללא רישיון, החזקת סמים, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו וסירוב לבדיקת שתן לאיתור סמים.

עוד עלה מעובדות החקירה כי הוא החל בהימלטות מהשוטרים שהבחינו בו נוהג עם טלפון נייד. הוא ביצע תאונה עצמית, נמלט רגלית וכשנעצר – הסתבר כי הרכב אינו שלו, אין לו רישיון והוא מחזיק בסמים.

עורך דינו של הצעיר, עו”ד ישי ניב מהסנגוריה הציבורית, אמר בדיון להארכת מעצרו כי “אנו סבורים שהתיק אינו מתאים למעצר. כמובן שיש לחקור אותו עד תום אך מדובר באירוע בין חשוד לשוטרים. המקרה פה הוא מקרה של בחור צעיר ללא עבר פלילי, הוא נוסע באוטו עם כמות סמים שאולי פורמלית יכול להיות שהיא מעבר לצריכה עצמית, אל היא לא גדולה. אחרי שנעצר ביקש כוס מים ואמרו לו שאי אפשר. המקרה לא ברף החומרה הגבוה”.

אמו של החשוד הגיעה אף היא לדיון ואמרה: “שמעתי על מה שהיה מעורך הדין. אני יושבת בבית ומוכנה לקחת אותו תחת אחריותי, הוא גר איתי, אני יודעת לאן הוא הולך ועם מי הוא מסתובב. אני יכולה לפקח עליו”.

מרדף. צילום ארכיון: דוברות המשטרה
קראו גם >>

השופטת רקפת סגל מוהר אמרה לבסוף כי ישנו יסוד סביר לביצוע העבירות המיוחסות לו. “בעיני, מדובר בהצטברות עבירות חמורה ומסוכנת מאוד שבדרך נס לא הסתיימה באסון. לולא עברו הנקי, גילו הצעיר והרושם החיובי של משפחתו, לא הייתי מהססת מלהורות על הארכת מעצר.

“עם זאת שוכנעתי כי האם ואחותה תוכלנה לשמש לחשוד חלופת מעצר”. היא הורתה על שחרורו למעצר בית מלא למשך 10 ימים בבית אימו בחדרה תוך הפקדת ערבות של 6,000 ש”ח מצידן.

.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו


ארכיון כתבות
דילוג לתוכן