השוערת ספיר כדורי מאור עקיבא חלתה בסרטן – בקבוצתה החליטו להפסיק לשלם לה שכר

תביעת הבוררות שהגישה כדורי נגד הפועל רעננה בכדורגל נשים, בסך 34,000 ש"ח נדחתה על ידי בוררת של ההתאחדות לכדורגל || כדורי: "הכל התנהל בצורה לא אנושית קרה ומנוכרת ולמה? כי מדובר בכסף? איפה האנושיות נעלמה?" || רעננה: "נהגנו בהגינות וברגישות עם ספיר"
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

השוערת ספיר כדורי מאור עקיבא חלתה בסרטן – בקבוצתה החליטו להפסיק לשלם לה שכר

תביעת הבוררות שהגישה כדורי נגד הפועל רעננה בכדורגל נשים, בסך 34,000 ש"ח נדחתה על ידי בוררת של ההתאחדות לכדורגל || כדורי: "הכל התנהל בצורה לא אנושית קרה ומנוכרת ולמה? כי מדובר בכסף? איפה האנושיות נעלמה?" || רעננה: "נהגנו בהגינות וברגישות עם ספיר"

מגדלור-פיד ♋

סיפור עצוב ואף מקומם מגיע מעולם הספורט – וכדורגל הנשים: ספיר כדורי, שוערת מצטיינת מאור עקיבא, שחתמה לפני כשנתיים בקבוצת הנשים של הפועל רעננה חלתה בסרטן, ולאחר מכן, החליטו בקבוצה לא לשלם לה יותר שכר.

בוררת של ההתאחדות לכדורגל דחתה את תביעתה של כדורי, תביעה בסך 34 אלף שקל בלבד, וכדורי מספרת היום בבכי כי נעשה לה חוסר צדק. כדורי שיחקה בעברה במכבי כשרונות חדרה, וזוהתה ככדורגלנית מוכשרת מאוד כבר בצעירותה. 

“אני לא מחפשת נקמה אני מחפשת צדק”, מציינת היום כדורי, בפוסט שפרסמה. “הגיע הזמן שאספר את הסיפור שלי למרות שלא רציתי שיצא ככה אבל כנראה שאין ברירה. לפני שנתיים בגיל 25 וחצי הלכתי לבדיקה שגרתית אצל הרופאת משפחה שלי , על הדרך אמרתי לה על משהו שמעורר אצלי חשד של ״שריר״ תפוס בבטן ולא כואב, משהו שהוא לא הגיוני.

“אני באה מעולם הספורט ויודעת להבחין אם נתפס לי השריר או שזה סתם משהו שלא צריך להתייחס אליו ובאמת לא התייחסתי. לאחר בדיקות ואשפוז גילו לי את המילה שהיתה כך כך רחוקה ממני . גוש סרטני בבטן. לי? אין מצב.  האמת היה הלם ראשוני אבל מהשנייה הראשונה ידעתי שאני פה להילחם בזה ויודעת שהוא הגיע לגוף הלא נכון. כי אני? להפסיד? לא יקרה ובטח לא לזה. 

     

“לאורך כל הדרך החיוך לא ירד מהפנים והסביבה הקרובה מאוד תמכה. פחדתי לספר לכולם, לא רציתי את הרגשת הרחמים של האנשים כי זה מה שמרגישים שקורה דבר כזה. ברוך ה’, אני הרבה מאחורי הטיפול שהצליח 555 והאופטימיות והאמונה מתחזקת מרגע לרגע”.

כדורי מתארת את ההתמודדות הנוספת שנאלצה לחוות – מול קבוצתה הפועל רעננה. “ככדורגלנית לפני הגילוי המסעיר חתמתי במועדון הפועל רעננה נשים, מועדון שמתיימר להיות בית לשחקניות שעוטף בחום כל שחקנית ושחקנית אבל, היי עד שזה מגיע לכסף, נכון?

“החוזה שלי נכנס לתוקף מבחינה חוקית עברתי את כל הבדיקות הנדרשות לחוזה ובהצלחה רבה. לצערי לאחר כמה ימים שהחוזה נכנס לתוקף וגם שהתאמנתי עם הקבוצה חודש , אישפזו אותי והשאר הסטוריה. מה שיותר נורא שזרקו אותי הצידה, החוזה שלי פתאום לא תקף , לא מגיע לי השכר שחתמתי עליו.

“הכל התנהל בצורה לא אנושית קרה ומנוכרת ולמה? כי מדובר בכסף? איפה האנושיות נעלמה ? למה אני צריכה לתבוע אותם בבוררות מטעם ההתאחדות שלדעתי צריכים לגבות שחקנים כמוני ! זה נדייר אבל זה קיים ומישהו צריך לעזור ולקחת אחריות הרי אנחנו לא בוחרים להיות חולים . אנחנו בוחרים להילחם!! וגם לנצח במלחמה הפרטית שלנו.

“למה הייתי צריכה לעבור את כל המסע הזה מולם מההתחלה. הייתי מוכנה להכל רק שהצדק יצא לאור . אבל מסתבר שלא שגם פה הוא לא יצא ובגלל זה אני רושמת את זה ומספרת לכם את הדבר הכי אישיי שלי והכי פרטי שלי . לא מבקשת ממכם רחמים כי מזה אני הכי פוחדת . אני לא מרחמת על עצמי אז אתם ממש לא צריכים לרחם עלי אני יעבור ואנצח את זה ואני בדרך לשם! אני רק מבקשת שיעשה פה צדק ! לא הכסף הוא האישיו אלא האנושיות שנעלמה לנו מבין הידיים ואני מקווה שלא יהיה מישהו כזה אחרי אבל אם יהיה אני מקווה שלו יעזרו”.

תגובת הפועל רעננה, כפי שנמסרה לאתר הספורט ONE: “נהגנו בהגינות וברגישות עם ספיר שהגיעה אלינו חודש לפני שהתגלתה מחלתה. כל אנשי המועדון עמדו מאחוריה בפן האנושי לאחר שהתגלה כי היא חולה בטרם פתיחת עונת 2018/19, ולפני ששיחקה משחק אחד בקבוצה. היינו נכונים למצוא פתרון כספי, אך לצערנו ספיר סירבה בתוקף ובחרה לגרור את העניין לפסים משפטיים. בנסיבות אלה הבוררת קבעה את אשר קבעה בפסק בוררות מנומק וצודק משפטית. את המועדון ייצג בהליכי הבוררות עו”ד עמרי אפלבאום ממשרד זיסמן אהרוני גייר”.

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן