מבית

מבית

צפו בוידאו: תושבת זרה תקפה עיוור בתוך אוטובוס [מרחבי הרשת]תושבת זרה מאריתראה עלתה אתמול לאוטובוס באזור המרכז והחלה לתקוף אדם עיוור. את האירוע קלטה המצלמה של אחד מנוסעי האוטובוס.

שפי פז כתבה ברשת החברתית כי “הסיפור הזה לא יופיע ברשומות של המשטרה. גם לא בתוכניות הבוקר. בסך הכול מסתננת שתוקפת בחור עיוור. הבוקר בקו 16. אוטובוס מעלה נוסעים וזז. מבחוץ עולות זעקות של אריתראית שתובעת שהנהג יעצור בשבילה. הנוסעים מבקשים מהנהג לעצור. הגברת עולה עם עגלת התינוק בדלת האמצעית ומקללת את הנהג”.

“הנוסעים מבקשים ממנה להירגע, אז היא צורחת ומקללת אותם. מזכירה לכם, בוקר, אנשים בדרך לעבודה, מבקשים ממנה להירגע. רוני, בחור עיוור, עומד לידה ומבקש שתפסיק. היא קופצת עליו, מקללת, וצורחת על כולם שישתקו. רוני מגיב בהרמת קול. האריתראית מכה אותו. רוני אמנם עיוור אבל גבר. הוא יודע מה יקרה אם יעז להחזיר לאישה. הוא מתאפק ומגן על עצמו בזהירות.

“היא מכה ובועטת. שאר המסתננים באוטובוס מצטרפים לצעקות. הנהג עוצר ומזמין משטרה. השוטרים לוקחים מהאריתראית פרטים ומשחררים אותה כי היא צריכה להגיע לעבודה. את רוני ושלושת העדים הם לוקחים להגיש תלונה בתחנה, כי הישראלים כידוע לא עובדים.

עכשיו נשחק במשחק הניחושים. מה לדעתכם יקרה עם התלונה: תיחקר וימוצו ההליכים עם התוקפת? תיסגר תוך 48 שעות בשל חוסר אשמה? ניחשתם נכון.  תודה לעדה שצילמה קטע קטן מהאירוע. המצלמה היא הנשק היחיד שלנו. תצלמו תמיד והרבה. ולרוחב”.

צפו בתיעוד מהאוטובוס >> 


דילוג לתוכן