חיזוק חיובי: באור עקיבא מביטים על פינוי-בינוי נתניה שהחל השבוע (וידאו)

חיזוק חיובי: באור עקיבא מביטים על פינוי-בינוי נתניה שהחל השבוע (וידאו)

-

מגדלור-פיד ♋בימים אלה מסתיים השלב האחרון של המשא ומתן עם חברת שיכון בינוי ותדהר בענין עדכון החוזה לדיירי שז”ר, פינוי-בינוי אור עקיבא. נציגות הדיירים מתעדכנת על התקדמות המשא ומתן ונערכות הצבעות בעניינים שונים.

איציק אזולאי, הפרויקטור מטעם הדיירים מספר כי “הגענו להישגים מדהימים, בשיתוף פעולה עם היזם מר ניסים אסייג, ניהל עורך דין הראל לפידות משא ומתן מרתוני עם עורכי הדין של תדהר ושיכון ובינוי משך ימים ארוכים עד השעות הקטנות של הלילה יום אחרי יום במסירות ובעקשנות עמדנו על האינטרסים של הדיירים ואנחנו גאים מאוד בהישגים שלנו.

“אנחנו עורכים ישיבות הסברה בבנינים השונים המידע עובר לדיירים באופן ישיר עשרות דיירים מגיעים למשרדי ולמשרדו של עורך דין לפידות כדי לקבל מידע, הענין הזה חשוב לי מאוד כדי להעביר ליזם ולעורך הדין שלנו את הרצונות , הצרכים והבעיות של הדיירים”.

עורך דין הראל לפידות המייצג את הדיירים מסביר כי “הבאנו בשורה גדולה לתושבי השכונה. ההישגים אינם רק שלי ושל צוות המשרד שלי, בזכות פעילות הדיירים בראשות איציק אזולאי ומעורבותם הרבה.

“בפרויקטים מסוג זה הנסיון הרב מלמד כי צריך לעשות איזונים בין רצונות הדיירים וקבוצות שונות בעלות צרכים שונים, לבין היזם לוקח לפעמים זמן להסביר לדיירים כי לא מדובר בשני צדדים שמנסים לערוך תחרות הורדת ידיים אלא שותפים לדרך הנאבקים בעיקר בביורוקרטיה הארוכה”.

איציק אזולאי

עו”ד לפידות מגלה כי בימים אלו החל הליך הפינוי של פרויקט דומה שהחל בנתניה לפני 13 שנים. “זה היה הפרויקט הראשון מסוגו במדינת ישראל ביוזמת הדיירים, בשל מורכבות מיוחדת. יש המון מורכבות בפרויקט מסוג זה וכאשר משלימים אותו יש סיפוק אדיר”.

השבוע נערכה ישיבה שבועית בה עודכנו נציגי הדיירים. על פי הצפי, בעוד כשבוע יושלם סופית המשא ומתן והדיירים יקבלו את המידע המלא והמדויק, והמידע יפורסם גם בכתבה מיוחדת שתתפרסם בעניין.

צפו בוידאו מפגישת העדכון השבועית >>> 

לפרטים נוספים על הפרויקט והצטרפות לנציגות הדיירים, חייגו לסוכן הנדל”ן איציק אזולאי – 050-2459459. 

=תוכן שיווקי ממומן=

220900cookie-checkחיזוק חיובי: באור עקיבא מביטים על פינוי-בינוי נתניה שהחל השבוע (וידאו)

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות