הפרידה מיובל מור יוסף ז”ל: “מי זה הרוצח המחבל השפל שלקח לי אותך?!”

הפרידה מיובל מור יוסף ז”ל: “מי זה הרוצח המחבל השפל שלקח לי אותך?!”

-

מגדלור-פיד ♋הכאב הגדול והבלתי נתפס: מיכל בוגנים, תושבת חריש , חברתו של יובל מור יוסף ז”ל שנרצח בפיגוע בגבעת אסף בסוף השבוע שעבר נפרדה ממנו בפוסט מרגש שכתבה ברשת החברתית. 

“אהוב שלי… כבר כמה שעות אני בדרך אל הבית שלך, מפוצצת במחשבות. אני בשוק, הגוף שלי לא מעכל, הראש שלי לא מבין והלב שלי פשוט לא מפסיק להרגיש. לא מפסיק להרגיש כאב, אהבה, חרטה, דאגה, כעס. צדקתי שחשבתי שאתה אהבת חיי, צדקתי. סיימת את החיים שלך עם האהבה הכי גדולה שיש. כל כך צעיר ורק חודש הבא היית אמור לחגוג 21.

 

“זה לא נתפס לי, אהוב שלי, כל כך ילד. מי זה הרוצח המחבל השפל שלקח לי אותך?! לוחם שלי, מי כמוני יודעת כמה קלה עבורך הייתה הבחירה ללכת ללוחמה, אף על פי שלא היית חייב. איזה דילמות עברת יומיום ואיך התמודדת איתן בגבורה. אני יכולה לומר שאתה גיבור אמיתי. אין איש טוב ממך, עזרת לכולם וראית את הטוב בכל אחד, תמיד ידעת לסלוח.

מיכל בוגנים עם יובל מור יוסף ז”ל || צילום מסך: מהפייסבוק

“קשה לי עם העובדה שאת השבוע וחצי האחרון העברנו בנפרד. קשה לי עם העובדה שלא הספקתי לענות לך, לא הספקתי לברך אותך לשלום ולומר לך כמו תמיד שתשמור על עצמך שאני באמת דואגת לך. זאת התחושה הכי קשה, שאני לא הספקתי להגיד לך דברים אחרונים, לא הספקתי.


 

“הדמעות לא מפסיקות כבר כמה שעות, הכאב רק מתגבר והבטן מתהפכת. היית איש צדיק, האמנת באמונה שלמה בבורא עולם ותמיד זה היה בשקט בשקט, ושמרת על הכל בצניעות יפהפיה שאין להרבה אחרים. אני אוהבת אותך מאוד,והיום זה ברור לי שאלוקים לוקח רק את הטובים. אני לא מפסיקה להתגעגע, תמיד תשאר בלב שלי.

“היית אמור לחזור הביתה היום, אבל זה כנראה כבר לא יקרה אף פעם. יובל שלי, זה לא נתפס, לא משהו שאפשר לקלוט. בפעם האחרונה אני אוהבת אותך ומקווה שאתה שומע אותי מלמעלה, אני לא אשכח אותך לעולם אתה נצור בלב שלי לעד. כל מה שרציתי זה באמת להיות האישה שלך. לתמיד. יהי זכרך ברוך אהוב יקר. הלב מרוסק”.

 

ראש עיריית חריש, יצחק קשת, הביע תנחומים על האבל הגדול בשם תושבי חריש. “העיר חריש כולה משתתפת באבלה הכבד של מיכל בוגנים , תושבת העיר, ששכלה בן זוגה יובל מוריוסף בפיגוע הירי ביום חמישי האחרון. אני וקהילת חריש מחזקים את שרון ואמיר והמשפחה כולה בשעות אלו. יהי זכרו ברוך”, כתב קשת.

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן