הפועל חיפה: קבוצת הנוער ניצחה, במועדון מלקקים את פצע ההדחה מהגביע

מאת: לירן טטרו, 22.12.18, 19:40

במועדון ינסו למחוק את חרפת ההדחה במשחק המחזור אמצע השבוע מול הפועל ת"א (רביעי, 20:00). מסיבת עיתונאים לקראת הפועל ת"א תתקיים בתחילת השבוע
קבוצת הנוער של הפועל חיפה השיגה היום (22.12) ניצחון שני ברציפות 0:2 בחוץ על בקה אל גרביה. את השערים לאדומים כבשו דודו אלטרוביץ מבישול של עומר עבאדי ופאדי ארמלי בפנדל.

 

אורן טל עצר פנדל במצב של 0:1 ומורד חוג’יראת הורחק. זהו ניצחון תשיעי העונה לחניכיו של שאול דצ’וקרל שיארחו בשבת הבאה את המוליכה הפועל עכו.

ובין לבין, קבוצת נערים א נוצחה 2:1 בדרבי החיפאי בקצף. את שער השיוויון הזמני כבש סתו בנקין. בקבוצה מציינים מחצית שניה מצוינת עם לא מעט הזדמנויות לקבוצתו של לידן דלויה.

שרון מימר, יואב כץ ומקסים פלקושצ’נקו. עצבים רופפים

ובינתיים, בקבוצה הבוגרת של המועדון מלקקים את פצע ההדחה מגביע המדינה. מחזיקת הגביע נאלצה להיפרד מחלום שמירת התואר כבר בסיבוב הראשון, במשחק ההפסד מול עכו (1:0), במה שגרר תגובות זועמות במיוחד בצד של האוהדים. ברשתות החבריות געשו לאחר ההפסד ורוב החיצים הופנו כלפי המאמן שרון מימר.

בין הטענות – עלייה עם הרכב לא נכון ואי התאמות תוך כדי משחק שגרמו להפסד, זאת על אף חצי שני טוב יחסית של הקבוצה.

 

במועדון ינסו למחוק את חרפת ההדחה במשחק המחזור אמצע השבוע מול הפועל ת”א (רביעי, 20:00). חיפה נמצאת בתקופה נהדרת בליגה בעוד הפועל ת”א סוחבת את כולה על הכתפיים ומצויה במקום ה-14 והאחרון. 

מסיבת עיתונאים לקראת הפועל ת”א תתקיים ביום שני בשעה 9:45 בקרית חיים. לאחר מכן יתקיים אימון בבית נגלר. מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

תגובות