אסף כהן בברכה מרגשת ליום ההולדת של אבא אברהם: “תמיד עם כתף תומכת”

אסף כהן בברכה מרגשת ליום ההולדת של אבא אברהם: “תמיד עם כתף תומכת”

-

מגדלור-פיד ♋אסף כהן, הגולפאי המוכשר מאור עקיבא, השכים קום הבוקר (25.12) בכדי לאחל לאבא שלו – אברהם כהן (חבר מועצת העיר) – מזל טוב, בברכה יפה ומושקעת. 

“אבא שלי שאני אוהב! אבא שלי האדם הכי טוב שהכרתי בחיי! אי אפשר להסביר ביכלל מה אתה בשבילי! כמה עברנו בחיים האלה! לכמה מדינות נסעת איתי כדי לדאוג שתיהיה לי כתף תומכת בכל התחרויות! שאם חס וחלילה אשחק לא טוב לא אהיה בזה לבד!”, כתב הבן כהן.

הבן אסף ואבא אברהם. צילום: אלבום פרטי

אסף הוסיף: “לא משנה כמה המזג אויר היה קשה לא היית מפספס שניה אחת איתי על המגרש! אבא שלי בחיים לא אצליח להחזיר לך חצי ממה שנתת לי גם אם אהפוך את העולם! אתה האבא הכי נדיר וטוב ואהוב שקיים בעולם הזה!

 

“מאחל לך שתמשיך להיות מאושר עם אמא שלי המלכה! שתמשיך להיות לנו אבא מדהים! שתמשיך להיות לסבא הכי טוב ומפנק שקיים! שתמשיך לעזור לכל כך הרבה אנשים כי זה הדבר הכי חשוב לך בעולם! והכי חשוב שבורא עולם ישמור לנו אותך בריא ושמח! לך בורא עולם אני רוצה להודות על הזכות להיות בן לאבא כזה! אבא שלי אני אוהב אותך”.

צוות המדור מאחל לאברהם כהן שפע ברכות, פרנסה טובה ואריכות ימים.מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

[fbcomments]

228130cookie-checkאסף כהן בברכה מרגשת ליום ההולדת של אבא אברהם: “תמיד עם כתף תומכת”

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות