תאונת דרכים קטלנית במחלף עירון: אדם נהרג ו-8 נפצעו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

תאונת דרכים קטלנית במחלף עירון: אדם נהרג ו-8 נפצעו

-

מגדלור-פיד ♋שתי תאונות הבוקר (9.1) באיזור חדרה. בשעה 10:38 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על תאונת דרכים עם מעורבות רכב מסחרי בכביש 6 סמוך למחלף עירון לצפון.

פראמדיקים של מד”א קבעו את מותו של גבר כבן 35 ופינו לבתי החולים 8 פצועים, בהם 1 בינוני כבן 50 שמפונה במסוק מד”א לבי”ח רמב”ם כשהוא סובל מחבלה בחזה ו- 7 קל לבי”ח הלל יפה.

פראמדיק מד”א יקי חג’ג’ שהיה הראשון בזירה סיפר: “מדובר בתאונת דרכים קשה, רכב ההסעות היה בשטח שמעבר לגדר ההפרדה כשהוא עם פגיעות פח קשות והפצועים היו בסמוך אליו. גבר כבן 35 שכב על הקרקע כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, ביצענו בו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. פצוע כבן 50 שסבל מחבלה בחזה טופל בשטח ופונה במסוק מד”א לבי”ח רמב”ם כשמצבו בינוני ויציב. 7 נפגעים נוספים שהיו ברכב והתהלכו בזירה מפונים באמבולנסים של מד”א לבי”ח הלל יםה כשמצבם קל ויציב”.

מהתאונה בעירון. צילום: דוברות מד”א

מהמשטרה נמסר כי “מבדיקה ראשונית עולה כי סיבת התאונה הינה התהפכות עצמית של רכב ההסעות. כתוצאה מכך נקבע מותו של אחד הנוסעים , נפצעו 7 נוסעים במצב קל (ע”פ גורמי רפואה) ופצוע אחד במצב בינוני אשר פונה במסוק לבי”ח רמב”ם.

“בעקבות הטיפול בתאונה נחסם הכביש לתנועה ממחלף באקה למחלף עירון. ציבור הנהגים מתבקש לצאת במחלף באקה ולהמשיך דרך כביש 9. שוטרים ובוחני תנועה נמצאים במקום והחלו בחקירת נסיבות התאונה”.

תאונת דרכים גם בצומת מחנה 80: נהג קטנוע של מד”א נפגע מרכב בצומת לאחר שככל הנראה רכב פגע בו.

צוות של מד”ט שרון קיבל על כך דיווח והגיע אל הצומת. רוכב הקטנוע נזקק לטיפול רפואי ועל פי עדי ראייה מצבו היה קל-בינוני.

228350cookie-checkתאונת דרכים קטלנית במחלף עירון: אדם נהרג ו-8 נפצעו

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן