צפו: נחש זוחל בחניה בצפון אור עקיבא

הנחש נצפה בשכונה הצפונית בעיר, סמוך לחניה וגדר בטון || נתוני מגן דוד אדום שפורסמו אתמול מצביעים על עלייה משמעותית במקרי הכשות נחשים בישראל

צפו: נחש זוחל בחניה בצפון אור עקיבא

הנחש נצפה בשכונה הצפונית בעיר, סמוך לחניה וגדר בטון || נתוני מגן דוד אדום שפורסמו אתמול מצביעים על עלייה משמעותית במקרי הכשות נחשים בישראל

מגדלור-פיד ♋

מחזה מפחיד נצפה אחר הצהריים בשכונה הצפונית באור עקיבא: בסרטון שנשלח בקבוצות חברתיות בעיר, נצפה נחש זוחל באחת החניות בצפון העיר, ככל הנראה בשכונת היובל.

בסרטון נצפה הנחש זוחל סמוך לגדר בטון, באחד מחניוני הבניינים המשותפים. באחד הרגעים נראה כי הנחש מנסה לחמוק במעלה הגדר, אך ממשיך בזחילתו לאורכה.

אתמול דיווחנו כי במושבה הסמוכה פרדס חנה-כרכור תתאפשר הזמנה של לוכד נחשים בשטח הפרטי של המושבה ולא רק הציבורי, כאשר האחריות לעניין תהיה בידי המועצה. השירות יינתן בחינם, בכל יום בשבוע ובכל שעה.

נתוני מגן דוד אדום שפורסמו אתמול (13.5) מצביעים על עלייה משמעותית במקרי הכשות נחשים בישראל. “השנה, עם העלייה בטמפרטורות, כשהנחשים התעוררו משנת החורף שלהם, השטח היה פנוי עבורם, שכן הציבור היה בבתים בשל נגיף הקורונה”, מסביר דוראל ארזואן, פראמדיק במגן דוד אדום, לוכד נכשים מוסמך ומדריך מקצועי בתחום.

44 בני אדם הוכשו בישראל מתחילת חודש מרץ ועד היום (13.5). בתקופה המקבילה אשתקד, אירעו 23 מקרים של הכשות נחשים. מדובר בעלייה של 91%, כך עולה מנתוני מגן דוד אדום. מבין כלל המקרים שאירעו מתחילת חודש מרץ השנה, 2 מאלו שהוכשו טופלו ופונו על ידי צוותי מד”א כשמצבם קשה, 3 במצב בינוני ו-39 במצב קל.

צפו בנחש שזחל בשכונה הצפונית באור עקיבא >> 

 

229241cookie-checkצפו: נחש זוחל בחניה בצפון אור עקיבא

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות