צפו בוידאו: מה הוקרן שלשום על ארובת תחנת הכח בחדרה?

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 23.12.18, 13:17
בגובה של 250 מטר: עשרות אלפי הנוסעים על כביש החוף במוצאי שבת, צפו בכיתוב ענק שהוקרן על ארובות תחנת הכח “אורות רבין” שחדרה במחאה על עליית מחירי החשמל: “אבי גבאי צדק! כשהגז יקר – החשמל יקר”. 

המיצג הענק הערב הוא ירייית הפתיחה לקמפיין של המחנה הציוני שיתחיל השבוע בנושא יוקר המחייה ועליית מחירי החשמל, תחת הכותרת “אבי גבאי צדק”.

 

צילום: אלעד גוטמן

במחאה על גל עליות המחירים במשק ובמיוחד על עליית מחיר החשמל, הגיעו הערב פעילי השטח של המחנה הציוני בסמוך לארובות והקרינו את הכיתוב על הארובה הצפונית.

“הממשלה כשלה בטיפול ביוקר המחייה”, אמר אלון ויסר, מנהל מטה השטח של מפלגת העבודה. “עליה של 14% במחירי הדיור, עליית מחירי החשמל, התייקרות מוצרי המזון, התייקרות המים לצריכה ביתית. זהו כישלון ממשלתי מוחלט במאבק ביוקר המחיה”

“אבי גבאי היה השר היחיד שנלחם נגד מתווה הגז. הוא לחם באומץ בחברות הגז מול ממשלה שלמה שנכנעה – הוא היחיד שיכול להלחם ביוקר המחיה. גבאי היה הראשון לזהות לפני שנים את המחיר הכלכלי שהציבור משלם עכשיו, עם עליית מחירי החשמל, על המתווה המושחת.”

“אנחנו מאמינים שאפשר לשנות. אפשר להילחם ביוקר המחייה, לשלם 20% פחות בחשבון החשמל, לשלם פחות על המים ועל מוצרי המזון. בשבועות הקרובים אנחנו מתכננים להתמקד בכשלונות של הממשלה בכל הנוגע ליוקר המחייה ולהציג את הקשר הברור שבין מתווה הגז למחירי החשמל וכמובן את בריחת הממשלה מהכישלון של עליות המחירים”. 

 


>> חם במגדלור ניוז
צפו בוידאו – מאמש (צילום: אלעד גוטמן) >>

 

אולי יעניין אותך גם:

מאי בכיף במקס קניון אורות! ב-20.5 – המופע “טוויגי גיבור בריאות”. כניסה חופשית. לעוד מופעים הקליקו >>

דרוש/ה: עובד/ת ייצור לחדר נקי לחברה בינלאומית בתחום מכשור רפואי.  לפרטים: 04-8383758 או הקליקו >> (השמה אורות)

אל תיקחו לריאות: 2 יישובים באיזור חדרה מצויים בצמרת המקומות הכי מזוהמים בישראל >> (מגדלור ניוז)

להשכרה דירת 4 חד ברחוב החרמון קומה 4 כניסה מידיית רק 3400 ש”ח >> (איציק אזולאי נכסים)

– תוכן ממומן מגדלור תקשורת פרסום ושיווק – 

 

 מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

תגובות