צפו בוידאו: מה הוקרן שלשום על ארובת תחנת הכח בחדרה?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

צפו בוידאו: מה הוקרן שלשום על ארובת תחנת הכח בחדרה?

-

מגדלור-פיד ♋בגובה של 250 מטר: עשרות אלפי הנוסעים על כביש החוף במוצאי שבת, צפו בכיתוב ענק שהוקרן על ארובות תחנת הכח “אורות רבין” שחדרה במחאה על עליית מחירי החשמל: “אבי גבאי צדק! כשהגז יקר – החשמל יקר”. 

המיצג הענק הערב הוא ירייית הפתיחה לקמפיין של המחנה הציוני שיתחיל השבוע בנושא יוקר המחייה ועליית מחירי החשמל, תחת הכותרת “אבי גבאי צדק”.

 

צילום: אלעד גוטמן

במחאה על גל עליות המחירים במשק ובמיוחד על עליית מחיר החשמל, הגיעו הערב פעילי השטח של המחנה הציוני בסמוך לארובות והקרינו את הכיתוב על הארובה הצפונית.

“הממשלה כשלה בטיפול ביוקר המחייה”, אמר אלון ויסר, מנהל מטה השטח של מפלגת העבודה. “עליה של 14% במחירי הדיור, עליית מחירי החשמל, התייקרות מוצרי המזון, התייקרות המים לצריכה ביתית. זהו כישלון ממשלתי מוחלט במאבק ביוקר המחיה”

“אבי גבאי היה השר היחיד שנלחם נגד מתווה הגז. הוא לחם באומץ בחברות הגז מול ממשלה שלמה שנכנעה – הוא היחיד שיכול להלחם ביוקר המחיה. גבאי היה הראשון לזהות לפני שנים את המחיר הכלכלי שהציבור משלם עכשיו, עם עליית מחירי החשמל, על המתווה המושחת.”

“אנחנו מאמינים שאפשר לשנות. אפשר להילחם ביוקר המחייה, לשלם 20% פחות בחשבון החשמל, לשלם פחות על המים ועל מוצרי המזון. בשבועות הקרובים אנחנו מתכננים להתמקד בכשלונות של הממשלה בכל הנוגע ליוקר המחייה ולהציג את הקשר הברור שבין מתווה הגז למחירי החשמל וכמובן את בריחת הממשלה מהכישלון של עליות המחירים”. 

 

צפו בוידאו – מאמש (צילום: אלעד גוטמן) >>

 

 

 מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

[fbcomments]

227510cookie-checkצפו בוידאו: מה הוקרן שלשום על ארובת תחנת הכח בחדרה?

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן