צילום: דוברות המשטרה

חשד: בשר לא מפוקח מהרשות הפלסטינית נתפס בדרך לאור עקיבא; נפתחה חקירה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חשד: בשר לא מפוקח מהרשות הפלסטינית נתפס בדרך לאור עקיבא; נפתחה חקירה

-

מגדלור-פיד ♋במשרד החקלאות פתחו בחקירת אירוע במסגרתו אותר בשר שהיה בדרכו לאור עקיבא – בשר החשוד שהגיע משטחי הרשות הפלסטינית ואינו מפוקח. הבשר, היה עלול להגיע לצלחות של הסועדים במידה ולא היה נתפס. המקרה ארע בשבוע החולף.

במועצה הדתית בעיר עודכנו על כך שכן מדובר גם בנושא כשרות. עוד נודע כי ייתכן ולמקום שאליו יועד הבשר – אין לכאורה תעודת כשרות. הנושא בבדיקה. 

בשנתיים האחרונות כבר תפס משרד החקלאות ויחידת פיצוח שלו, הברחות בשר לישראל כולל לאיזור חיפה וחדרה, ומדובר בתופעה נרחבת ומסוכנת.

במשרד החקלאות מציינים ומבקשים מהציבור להקפיד על רכישת בשר במקומות מוכרים הנמצאים תחת פיקוח. “יש להקפיד על מוצר באריזתו המקורית, כאשר היא סגורה ונקייה, ונושאת תווית עם סימון של תאריך ייצור ותאריך תפוגה”.

צילום: דוברות המשטרה

רואי קליגר, מנהל היחידה המרכזית לאכיפה וחקירות במשרד החקלאות: “המשרד רואה בחומרה כל מקרה ומקרה של הברחת מוצרים מן החי, שחיטה שחורה ומכירה של בשר לא מפוקח. על כן, אנשי המקצוע פועלים באופן מתמיד בכדי לאכוף ניסיונות אלו. כל אלו עלולים להשליך על בריאות הציבור, לכן יש להקפיד על צריכת בשר מפוקח עם האישורים הרלוונטיים”.


בעניין תפיסת הבשר בדרך לאור עקיבא נמסר ממשרד הבריאות כי “מבירור שערכנו ההשמדה נעשתה על ידי יחידת הפיצוח של משרד החקלאות ועל כן, יש לפנות אליהם”.

ממשרד החקלאות ופיתוח הכפר נמסר: “הנושא נמצא בחקירה”.
מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

[fbcomments]

234150cookie-checkחשד: בשר לא מפוקח מהרשות הפלסטינית נתפס בדרך לאור עקיבא; נפתחה חקירה

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

כתב אישום נגד אב ובנו – הבן דרס אישה במעבר חצייה, האבא בא לחפות עליו

במהלך החקירה עלה החשד כי מי שנהג ברכב ופגע בהולכת הרגל הוא לא אחר מבנו של מי שהציג עצמו בזירה כנהג הרכב הפוגע וכי עד להגעת השוטרים למקום, הספיקו האב והבן להתחלף כך שהוצג לשוטרים כאילו האב הוא שנהג ברכב בעת התאונה

לידיעה המלאה