הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות

● מבזק מורחב || המשטרה תגיש כתב אישום נגד 3 תושבי ואדי ערה בגין ירי תוך כדי נסיעה ליד כביש 6

בכותרות:  •
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegramהמבזק המורחב של מגדלור ניוז מתעדכן לאורך שעות היממה באופן שוטף. לא מצאתם את הידיעה שאותה חיפשתם? פשוט תגללו למטה, הידיעה כנראה בהמשך


Ι המשטרה תגיש כתב אישום נגד 3 תושבי ואדי ערה בגין ירי תוך כדי נסיעה ליד כביש 6

בתום חקירת משטרה, הוגשה באמצי  השבוע הצהרת תובע נגד 3 תושבי כפר קרע, בחשד לירי לא חוקי ליד כביש 6.

משטרת ישראל פתחה בחקירה בתאריך 2.12.19 עם מעצרם של 3 תושבי כפר קרע בגילי 18-20 לאחר שעל פי החשד ביצעו ירי לא חוקי סמוך לכביש 6. בתאריך 2.12.19 לוחם מג”ב שהיה בדרכו הביתה על כביש 6, זיהה 3 אנשים המבצעים ירי בסמוך לכפר קרע, הלוחם החל במעקב אחריהם וזיהה כי הם ממשיכים בביצוע הירי גם תוך כדי נסיעה בתוך הכפר. שוטרים ובלשים שהוזעקו למקום החלו בסריקות ולאחר זמן קצר אותרו 3 החשודים ונעצרו לחקירה בתחנת המשטרה בעירון.

מעצרם הוארך מעת לעת עד להגשת הצהרת תובע הבוקר בבית משפט השלום בחדרה. לצד הגשת הצהרת התובע ובקשה להארכה נוספת של מעצרו, בכוונת פרקליטות מחוז חיפה להגיש נגדם בימים הקרובים כתב אישום ובקשה למעצר עד תום הליכים.


Ι היסטוריה על הפסים – הרכבת החשמלית החדשה של רכבת ישראל בנסיעת מבחן ראשונה

ראשון, 8.12 || רכבת ישראל ממשיכה בהאצת פרויקט החישמול במטרה לאפשר הכנסת הרכבות החשמליות החדשות לשירות באופן מיטבי. לצד ההתקדמות המשמעותית בהאצת פרויקט החישמול אל תחנות ת”א השלום וסבידור, וכן אל התוואי הצפוני מתחנות אלה, נרשמה בימים האחרונים היסטוריה נוספת בפרויקט, עם ביצועה של נסיעת מבחן ראשונה של הרכבות החשמליות החדשות של רכבת ישראל, במפעל סימנס שבקרפלד (Krefeld), גרמניה.

הקרונועים החשמליים (קרונות בהנעה עצמית ללא קטר) החדשים אשר יהוו תוספת של 37 אחוזים למצבת הקרונות של הרכבת, ויוסיפו 1,700 מקומות ישיבה. כל רכבת תורכב מ-4 עד 14 קרונות בהנעה עצמית חשמלית, ללא צורך בקטר. הקרונועים החדשים יפעלו בקו המהיר לירושלים, וכן בקווים הנוספים שיעברו הסבה לחשמל בעתיד הקרוב. הם יתווספו לצי הרכבות החשמליות שכולל גם את הקטרים החשמליים החדשים והקרונות הדו-קומתיים המוכרים אשר הוסבו לחישמול על ידי רכבת ישראל.

לקרונועים החשמליים הספק של עד 8,046 כוחות סוס (6,000 קילוואט), ומשולבות בהם מערכות טכנולוגיות מתקדמות, אשר יאפשרו שירות משודרג לנוסעים, לצד בטיחות מתקדמת. בין היתר, משולבת בהם מערכת אוטומטית המאפשרת תמונה בזמן אמת של מספר הנוסעים ברכבת; מערכת מידע חכמה לנוסע, המחוברת לפיקוד הרכבות הארצי ול-GPS, ומציגה את מסלול התקדמות הרכבת והתחנות בדרך; ומערכת דיאגנוסטיקה חכמה המנטרת את מצב התחזוקה של הרכבת ומאפשרת גילוי ותיקון תקלות בזמן אמת. הקרונועים החשמליים הראשונים צפויים להגיע לישראל בסוף שנת 2020, ולאחר מספר חודשים של בדיקות וניסויים, צפויים להיכנס לשירות במהלך שנת 2021.


Ι שני צעירים התהפכו עם רכב שטח בסמוך לתל מונד

שישי, 6.12 || נהג רכב שטח נפצע בינוני בתאונה בסמוך לתל מונד. ניב בוחבוט ראש סניף איחוד הצלה תל מונד והסביבה סיפר: “מדובר בתאונה עם מעורבות רכב שטח ורכב חונה. רכב השטח התהפך וצוותי כיבוי פעלו לחילוץ פצוע בינוני כבן 20 שסובל מחבלות ופציעות בגפיים התחתונות. כמו כן הענקנו סיוע ראשוני לצעיר נוסף שהיה ברייזר שהתהפך ונפצע באורח קל”.

 


 

מעניין באתר >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

מעניין באתר >>

עוד באתר >>