“גלי” באור עקיבא: הסניף החדש הוא קונספט כחלק ממערך של 6 סניפים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
חנות גלי באור עקיבא. צילום: דן לב, יח"צ

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

“גלי” באור עקיבא: הסניף החדש הוא קונספט כחלק ממערך של 6 סניפים

-

מגדלור-פיד ♋מרשת חנויות הנעליים “גלי”, מקבוצת בריל, המונה 63 סניפים, הודיעו השבוע כי הרשת עוברת מתיחת פנים ומתרחבת. במסגרת זו פתחה הרשת  סניף חדש בקניון אורות באור עקיבא ומשדרגת 6 סניפים נוספים. היקף ההשקעה מוערך בכ- 5 מיליון ש”ח.

הסניף החדש באור עקיבא משתרע על שטח של  300 מ”ר וכולל  מחלקות לנשים, גברים וילדים, עם מגוון רחב של  נעליים מהמותגים המובילים לכל המשפחה, כולל מותגי נעל נוחות, ספורט, אופנה, צעד ראשון ועוד.  בין היתר מוצעים בגלי פריטים של מותגי הנעלה הבינלאומיים אותם מחזיקה הרשת,  כמו: גאס, האש פאפיס, קטרפילר, לי קופר, דוקרס ועוד.  

במקביל לפתיחת סניפים חדשים גלי משפצת בימים האלה  את 6 סניפי הרשת באילת, באר שבע, בית שמש, פתח תקוה, כרמיאל ונצרת בהתאם לקונספט העיצובי החדש של הרשת. במהלך החודשיים הקרובים ייפתח סניף נוסף של הרשת באלונים.  שדרוג הסניפים בקונספט העיצובי החדש מאפשר תצוגה נוחה, נגישות וחווית קניה שונה ונעימה.

דן איתמר, סמנכ”ל שיווק קבוצת בריל, המפעילה בישראל את רשת גלי אמר השבוע: “כחלק ממהלך אסטרטגי רשת גלי מתרחבת, פותחת סניפים חדשים ומשפצת את הסניפים הקיימים בהתאם לקונספט החדש של הרשת. הרשת מציעה מגוון רחב ושפע רב של פריטים לצד מיקוד על כל מותג ומותג,  ומאפשרת נגישות וחווית קניה נעימה ומחירים אטרקטיביים לכל כיס”.

קניון אורות. צילום: מערכת מגדלור

רשת גלי מקבוצת בריל פועלת בישראל מאז שנת 1972 ומפעילה 63  סניפים ברחבי הארץ. הרשת מתמחה בשיווק נעלים לנשים, גברים וילדים של המותג גלי לצד יבוא מותגים בינלאומיים מחו”ל.

קבוצת האופנה בריל, כוללת את החברה הבורסאית “בריל תעשיות נעליים”. הקבוצה פועלת בתחום האופנה ועוסקת בעיקר בעיצוב אופנה, ייצור, ייבוא, רכש ושיווק קמעונאי של נעליים, ביגוד ואביזרי אופנה. הקבוצה משווקת את מוצריה באמצעות הרשתות: גלי, סולוג, לי קופר, ניין ווסט, איזי ספיריט, אן קליין וכל נעל סנטר. כמו כן, מנהלת ומפעילה מכירה ישירה, זכיינית וסיטונאית של נעליים ומוצרי הלבשה לחנויות, רשתות קמעונאיות ומוסדות שונים בישראל.


לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

ענו על משאל מגדלור-ניוז: איך תחגגו השנה את ראש השנה?

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן