כנופיית גנבים מהשטחים הטילה אימה על הטרקטורים של חקלאי גבעת עדהחודשיים מאז החלו במשמר הגבול של משטרת ישראל לחקור מספר אירוע גניבת טרקטורים מגבעת עדה, נעצרו בשבוע החולף  6 חשודים בגניבת טרקטור מגבעת עדה לאחר שעל פי החשד גנבו את הטרקטור והעמיסו אותו על משאית שעשתה דרכה לשטחי יו"ש.

תחילתה של הפרשייה כאמור במספר אירועים בהם נגנבו כ- 4 טרקטורים מגבעת עדה בחודשים האחרונים. חקירה שנוהלה במג"ב הביאה לאיתור החשודים ולהפעלת "מרכז הבינה" המרכז הטכנולוגי והחקירתי של מג"ב שהפעיל אמצעים טכנולוגיים מתקדמים. 3 החשודים המרכזיים, 3 שוהים בלתי חוקיים מטול כרם אותרו בליל ה- 12.01.19 בדרכם לגבעת עדה. לאחר שגנבו את הטרקטור לפנות בוקר (13.01.19), יצרו קשר החשודים עם חשוד נוסף, נהג משאית, שותף מכפר קאסם שהגיע למקום, העמיס את המשאית ונסע לכיוון שטחי יו"ש.

[metaslider id=23113 cssclass=" alignnormal"]

עם הגעת המשאית למעבר חוצה שומרון עצרו הבלשים את המשאית והנהג החשוד.  באותו הזמן הזעיקו החשודים חשוד נוסף, נהג מכפר קאסם שאסף אותם מהיישוב. הרכב ובו 4 החשודים נעצר על ידי הבלשים עם יציאתם מגבעת עדה.

מהחקירה עלה שמדובר ככל הנראה בחולייה שמנתה 6 חשודים שעסקו בגניבת רכבים וטרקטורים. 3 החשודים המרכזיים, תושבי טול כרם היו מבצעים את הגניבות וחשוד נוסף תושב כפר קאסם היה מתווך ביניהם לבין 2 הנהגים תושבי כפר קאסם שהיו מבריחים על פי החשד את הרכבים והטרקטורים לשטחי יו"ש.


החשוד שהיה המתווך ואיש הקשר עם הנהגים, היה בזמן הגניבה האחרונה בטורקיה והלילה עם חזרתו נעצר בשדה התעופה בן גוריון.

במשטרה כאמור מייחסים להם מספר גניבות רכבים וטרקטורים ועם מעצרה של כל החולייה החקירה נמשכת.

"מדובר בהישג מבצעי ומודיעיני משמעותי מאוד שישפיע באופן ישיר על גניבות הרכבים והטרקטורים באזור" אמר מפקד הפעילות והוסיף: "מדובר בחולייה שהסבה נזק כלכלי כבד ועם מעצרה אנו מעבירים מסר חד וברור שאנו נתפוס ונעצור את כל מי שיעסוק בעבירת חקלאיות".

בשבוע האחרון הוארכו מעצרם של 6 החשודים בבית משפט השלום בפתח תקווה ובמחוזי בלוד.


סגיב כהן מפרדס חנה-כרכור בשני שירים חדשים – עם משפחות החטופים ועם אביבה אבידן: "זו מלחמת אין ברירה שלא בחרנו בה" (וידאו)

"גיבור של מלחמה" הוא טקסט מפלח את הלב, של הורים ששולחים את בנם למלחמה ביודעין שהוא עלול לההרג | כהן: "הפחד ממה שיקרה והאכזבה ממה שקרה מתכנסים לכדי תפילת תחנונים לאל"

קרא עוד »
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן