כנופיית גנבים מהשטחים הטילה אימה על הטרקטורים של חקלאי גבעת עדה

כנופיית גנבים מהשטחים הטילה אימה על הטרקטורים של חקלאי גבעת עדה

-

מגדלור-פיד ♋חודשיים מאז החלו במשמר הגבול של משטרת ישראל לחקור מספר אירוע גניבת טרקטורים מגבעת עדה, נעצרו בשבוע החולף  6 חשודים בגניבת טרקטור מגבעת עדה לאחר שעל פי החשד גנבו את הטרקטור והעמיסו אותו על משאית שעשתה דרכה לשטחי יו”ש.

תחילתה של הפרשייה כאמור במספר אירועים בהם נגנבו כ- 4 טרקטורים מגבעת עדה בחודשים האחרונים. חקירה שנוהלה במג”ב הביאה לאיתור החשודים ולהפעלת “מרכז הבינה” המרכז הטכנולוגי והחקירתי של מג”ב שהפעיל אמצעים טכנולוגיים מתקדמים. 3 החשודים המרכזיים, 3 שוהים בלתי חוקיים מטול כרם אותרו בליל ה- 12.01.19 בדרכם לגבעת עדה. לאחר שגנבו את הטרקטור לפנות בוקר (13.01.19), יצרו קשר החשודים עם חשוד נוסף, נהג משאית, שותף מכפר קאסם שהגיע למקום, העמיס את המשאית ונסע לכיוון שטחי יו”ש.עם הגעת המשאית למעבר חוצה שומרון עצרו הבלשים את המשאית והנהג החשוד.  באותו הזמן הזעיקו החשודים חשוד נוסף, נהג מכפר קאסם שאסף אותם מהיישוב. הרכב ובו 4 החשודים נעצר על ידי הבלשים עם יציאתם מגבעת עדה.

מהחקירה עלה שמדובר ככל הנראה בחולייה שמנתה 6 חשודים שעסקו בגניבת רכבים וטרקטורים. 3 החשודים המרכזיים, תושבי טול כרם היו מבצעים את הגניבות וחשוד נוסף תושב כפר קאסם היה מתווך ביניהם לבין 2 הנהגים תושבי כפר קאסם שהיו מבריחים על פי החשד את הרכבים והטרקטורים לשטחי יו”ש.


החשוד שהיה המתווך ואיש הקשר עם הנהגים, היה בזמן הגניבה האחרונה בטורקיה והלילה עם חזרתו נעצר בשדה התעופה בן גוריון.

במשטרה כאמור מייחסים להם מספר גניבות רכבים וטרקטורים ועם מעצרה של כל החולייה החקירה נמשכת.

“מדובר בהישג מבצעי ומודיעיני משמעותי מאוד שישפיע באופן ישיר על גניבות הרכבים והטרקטורים באזור” אמר מפקד הפעילות והוסיף: “מדובר בחולייה שהסבה נזק כלכלי כבד ועם מעצרה אנו מעבירים מסר חד וברור שאנו נתפוס ונעצור את כל מי שיעסוק בעבירת חקלאיות”.

בשבוע האחרון הוארכו מעצרם של 6 החשודים בבית משפט השלום בפתח תקווה ובמחוזי בלוד.
מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

[fbcomments]

239260cookie-checkכנופיית גנבים מהשטחים הטילה אימה על הטרקטורים של חקלאי גבעת עדה

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות