מכבי

דו”ח משרד הבריאות: המיון בהלל יפה מקום שני בישראל מבין בתי החולים הבינוניים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

דו”ח משרד הבריאות: המיון בהלל יפה מקום שני בישראל מבין בתי החולים הבינוניים

-

מגדלור-פיד ♋המחלקה לרפואה דחופה (חדר מיון) של בית החולים “הלל יפה” בחדרה הגיעה למקום השני במבין בתי החולים בקבוצה אליה משתייך, מה שקרוי “מודל תמרוץ מלר”דים”- מודל שיפור איכות הטיפול והשירות אותו הציב משרד הבריאות כיעד לכל בתי החולים.

הנתונים הוצגו במהלך כנס שקיים משרד הבריאות בו הוצגה התכנית למדדי איכות ותוצאותיה. המדדים בתוכנית זו כללו יעדים רפואיים, סיעודיים ושירותיים, ביניהם גם זמן המתנה לבדיקה (אשר פורסם לאחרונה בדו”ח נפרד בו נראה כי זמן ההמתנה ב”הלל יפה” בחדר מיון הוא בין הנמוכים בארץ).

הלל יפה. צילום: דוברות בית החולים
[smartslider3 slider=2]
 

עוד ציון לשבח קיבל גם מלר”ד ילדים של בית החולים, שהתברג בין 4 המקומות הראשונים במודל זה. לציין כי בשני המיונים יחדיו מטופלים בשנה למעלה מ- 120,000 איש בשנה, מספר העולה בהתמדה כל העת.

המרכז הרפואי הלל יפה פועל רבות בשיפור חווית המטופל, חווית השירות וגאים מאוד בהישגים שהציג משרד הבריאות. זאת ועוד, בימים אלו, החל תהליך של שיפוץ ובניה במחלקה לרפואה דחופה, פרויקט חשוב אליו התגייסה עמותת הידידים של המרכז הרפואי בשנה החולפת, שצפוי, גם הוא, לייצר שיפור ברווחת המטופל והמבקרים בחדר המיון.

 

ד”ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה: “ללא ספק, חדר המיון הוא צומת מרכזי בבית החולים. ככזה, אנו עוסקים כל העת בייעולו, שיפורו, ובדיקה של הניתן לשיפור בו – מקצועית ושירותית. אני שמח על ההישג, אך גם יודע שאל לנו לשקוט על שמרינו, אלא להמשיך את העשייה במרץ רב בכדי להוכיח שהמטופל הוא אכן הלב והמרכז”.

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן