יום משפחה (יפה) ב"הלל יפה": ד"ר ענת יפה ובתה יובל עובדות יחד בבית החולים

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 4.2.19, 11:40

לרגל יום המשפחה שיחול השבוע, תכירו את בנות משפחת יפה שעובדות שתיהן ב"הלל יפה": ד"ר ענת יפה, מנהלת היחידה לאנדוקרינולוגיה וסכרת, ובתה- יובל יפה מושקוביץ, מיילדת במקצועה בחדרי הלידה של מחלקת נשים ויולדות. שתיהן מגיעות מדי יום למרכז הרפואי הלל יפה, אך כמעט ולא יוצא להן להיפגש במסגרת העבודה. ד"ר יפה: "לעתים רחוקות אני נתקלת ביובל במסדרונות בית החולים כשהיא מעבירה תינוק למחלקה"
ד”ר ענת יפה ובתה יובל יפה מושקוביץ עובדות כבר מספר שנים באותו מקום עבודה- המרכז הרפואי הלל יפה.

ד”ר ענת יפה, מנהלת את היחידה לאנדוקרינולוגיה וסכרת ב”הלל יפה”. היא החלה את עבודתה בבית החולים לפני 24 שנים, מתוכם מנהלת את היחידה מזה 20 שנה. בתה, יובל יפה מושקוביץ, עובדת כמיילדת כבר 5 שנים וחצי ולפני כן עבדה כאחות במחלקת יילודים ופגים של בית החולים.


למרות ששתיהן עובדות באותו מקום עבודה, כמעט ולא יוצא להן להיפגש. “כל אחת מאיתנו עוסקת בתחום שונה ושייכת למחלקה אחרת. אם וכאשר אני נתקלת ביובל, זה בדרך כלל במסדרונות בית החולים כאשר היא מעבירה תינוק מחדר לידה למחלקה”, מציינת ד”ר יפה.מימין לשמאל: יובל יפה מושקבויץ ודר ענת יפה משפחת הלל יפה. צילום: דוברות הלל יפה

>> חם במגדלור ניוז

יובל, כבת לרופאה, כלל לא חשבה לפנות לכיוון זה. “בצעירותי לא חשבתי שאעסוק ברפואה. הפעם הראשונה שנחשפתי למקצוע המיילדות היה לפני כ- 16 שנה, כאשר ליוויתי את אמי בלידתה האחרונה (שישית במספר) שהתרחשה כאן, ב”הלל יפה”.


למרות שכמעט התעלפתי בזמן הלידה, לאחריה הבנתי שזה המקצוע בו ארצה לעסוק ומשם למעשה הכול התחיל”, מציינת יובל.

כעבור 10 שנים, סגרה יובל מעגל. כמי שצפתה מהצד וליוותה את אמה בלידתה, הפכה בעצמה למיילדת באותו בית חולים- “הלל יפה”.
מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

תגובות