בן 22 נעצר: חשוד כי ניסה לשרוף את דירת הוריו בבית אליעזר בחדרה כשהם בתוכה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

בן 22 נעצר: חשוד כי ניסה לשרוף את דירת הוריו בבית אליעזר בחדרה כשהם בתוכה

-

מגדלור-פיד ♋

מכבימסתמן: אירוע חמור וחשד להצתת דירה בשכונת בית אליעזר בחדרה על ידי צעיר – כאשר הוריו נמצאים בתוך הבית.

זה החל בשעות הבוקר והצהריים (18.3). במקרה השני, שלושה צוותים ומנוף גבהים בפיקוד רב רשף אילן קודיש פעלו לכיבוי שריפה בדירה בקומה השניה ברחוב עצמון בבית אליעזר שבחדרה. 


לוחמי האש ביצעו פעולות כיבוי וסריקה במקום. מכיבוי אש נמסר כי “הושגה שליטה במקום. מדובר במוקד בקומה השניה בחדר השינה , חוקר דליקות מטעם רשות הכבאות בדרכו לבחון את נסיבות פרוץ הדליקה. יצויין כי בסמוך לשעה 11 הבוקר נקראנו לשריפת מחסן חיצוני בחצר הבית הנ”ל”.
ובהמשך לכך, הודיעה המשטרה כי עצרה בהמשך לאירועים תושב חדרה בן 22 בחשד שהוא זה שהצית את בית הוריו וגרם לפציעתו של אביו.

שוטרי תחנת חדרה עצרו בתום סריקות, תושב העיר בן 22 בחשד שהצית את בית הוריו כשהם נוכחים בתוכו וגרם לפציעת אביו. על פי מד”א, אביו של החשוד בן 57 נפגע באורח בינוני כתוצאה משאיפת עשן ופונה לקבלת טיפול במרכז הרפואי הלל יפה.

כאמור, שוטרי תחנת חדרה פתחו בחקירה, במסגרתה עצרו את החשוד ובהתאם לצרכי החקירה יוחלט בדבר בקשת הארכת מעצרו מחר בבית המשפט השלום חדרה, לצד בקשת בחינה של גורמי מקצוע נוספים ככל שיידרש.

 לכל העדכוניםחדשות חדרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

עוד ניוז >>

מכבי

אולי יעניין אותך

הבעל חטף את הכלב המשותף, וחטף תביעה מאשתו

לדברי עו”ד עינבר לב, המייצגת את האישה, הבעל הרבה לבעוט ולהשליך חפצים לעבר הכלב, והאישה מצאה את עצמה פעמים רבות מגוננת בגופה על הכלב מפני זעמו של בעלה. על כן, לדבריה, ברור הוא שהבעל משתמש בכלב כאמצעי סחטנות נגד האישה, ולו רק בשל כך יש להורות, כי הכלב יושב לאלתר לאישה, ויוותר בחזקתה

לידיעה המלאה

 


מכבי
מכבי
דילוג לתוכן