הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות

תיעוד: מגיע לגן ציבורי באור עקיבא ומחבל בתאורה הציבורית; בעיר ללא אלימות מבקשים סיוע בזיהויו [📹]

צפו בתיעוד מזוויות שונות: אדם שמגיע בתקופה האחרונה אל גן ציבורי בשכונת גני אור, מחבל במתכוון בתאורה שבמקום. הוא נוהג לשים על פניו מעיל בכדי שמצלמות האבטחה לא יקלטו אותו. לאחר מספר פעמים שהדבר התרחש החליטו בעיר ללא אלימות לפרסם סרטון ולקרוא לציבור לעזור בזיהויו
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

מנסים לתפוס את הונדליסט: וידאו נוסף המתעד את האדם שמחבל במתקני תאורה בגן ציבורי בלב שכונת גני אור באור עקיבא – מפורסם כאן לראשונה (בתחתית הידיעה).

כזכור, בארגון ‘עיר ללא אלימות’ התריעו מפני סכנה וביקשו בשבוע החולף את עזרת הציבור באיתור האדם שנצפה על ידי מצלמות האבטחה בגן כשמי שמגיע באישון לילה כשפניו מכוסים, פותח פנלים (מכסה בעמוד החשמל) ומנתק את האור בגן, כל זאת ללא סיבה לכאורה.

“מזה מספר ימים מגיע תושב למתקן משחקים ציבורי בגני אור ומפרק פנלים של עמודי חשמל, מנתק את התאורה בתוך העמודים ומשאיר חשמל חשוף ופתוח לעיניי כל”, ציינו באמצע השבוע ב’עיר ללא אלימות’.

בארגון הוסיפו: “מילא הוא מסכן את עצמו כשמנתק את החשמל אך הוא גם משאיר את הפנלים בעמודים פתוחים וחשופים מה שיכול לסכן ילדים סקרנים. “מכיוון שזו לא הפעם הראשונה החלטנו להעלות את התיעוד שלו בתקווה שמישהו יזהה את האדם על פי הבגדים/צורת הליכה וכדומה”.

בעיר ביקשו את עזרת התושבים למציאת האדם הגורם לכך ושנראה בסרטון, כפי שתועד מבעד למוקד המצלמות העירוני: “אנו מבקשים את מאמציכם לנסות ולזהות במי מדובר, להערכתנו מדובר בתושב האזור. נא לשתף, מי שמזהה נא להעביר הודעות בפייס בפרטי. נראה כי החשוד מודע למצלמות באזור ולכן גם מכסה עצמו במעיל”.

כאמור, בסרטון השני שהגיע לידי מגדלור ניוז, נראה אותו אדם רוכב על אופניים חשמליים במתחם הגן הציבורי ועמו כלב. “אולי הכלב יביא לזיהוי של הבחור”, אומרים בעיר השבוע.

צפו:

עדכון ראשון: 27.11.19, 11:19

מעניין באתר >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

מעניין באתר >>

עוד באתר >>