מיהו התינוק הראשון מחדרה שנולד בפתח השנה החדשה?

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מיהו התינוק הראשון מחדרה שנולד בפתח השנה החדשה?

-

מגדלור-פיד ♋


גל ימיני ובנה הבכור והטרי במחלקת יולדות השל המרכז הרפואי הלל יפה || צילום: דוברות הלל יפה

במהלך ראש השנה נולדו במרכז הרפואי הלל יפה 26 תינוקות טריים שחנכו את תשע”ח. בין אותם ראשונים  היו גם גל ואלעד ימיני משכונת בית אליעזר בחדרה, שקיבלו את השנה החדשה בחדר הלידה של המרכז הרפואי הלל יפה כשהם חובקים בן בכור. מה שנקרא ראשון בראש השנה.

במהלך ראש השנה זכו 26 משפחות לקבל את ראש השנה עם בשורות משמחות על תופסת לחדשה למשפחה. בין אותם מאושרים היו גם גל (בת 30) ואלעד (בן 32) ימיני משכונת בית אליעזר בחדרה.

“במקום ארוחת החג, שהייתה אמורה להיות אצל אימא שלי”, מספר גל, “בילינו את החג בחדר לידה, היא אני ובעלי, כמובן”. בערב החג עצמו, בזמן שכל המשפחה, שהעבירו את אורחות החג לצד השני של המשפחה בגלל המצב המיוחד וברכו על השנה החדשה, ברכו גל ואלעד על בן ראשון, בכור להוריו במשקל 2.680.

“התאריך המשוער היה 4.10, אבל כנראה היה העדיף להיוולד בראש השנה ולא בחג סוכות. מה שלא יהיה, הלידה עברה בשלום, יחד עם הצוות של חדר לידה ואחר כך באשפוז במחלקת יולדות, וגל מספרת שהם מאושרים מהתאריך החגיגי והמיוחד, ובכלל מאושרים שהלידה עברה בטוב.

לציין כי שנת תשע”ז הייתה שנה פוריה במיוחד באגף האימהות של המרכז הרפואי הלל יפה – 4600 לידות התקיימו במהלכה, מתוכם 100 זוגות של תאומים  ו-2 שלישיות. מדובר בגידול של 11.5% מהשנה החולפת. הסיבות לכך, נעוצות ככל הנראה,  בעבודה של כי אכף האימהות עבר שדרוג משמעותי מבחינת בינוי ותשתיות, והרחיב את השירותים הנותן לקהל המטופלות באופן כוללני.

 

 

76680cookie-checkמיהו התינוק הראשון מחדרה שנולד בפתח השנה החדשה?

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן