אב לילדים מחדרה: אלימות ופגיעות מיניות כלפי ילדים מתרחשות בגן יהושע, התושבים חייבים להתלונן

אב לילדים מחדרה: אלימות ופגיעות מיניות כלפי ילדים מתרחשות בגן יהושע, התושבים חייבים להתלונן

-

מגדלור-פיד ♋

גן הציבורי || צילום: ארכיון

“שני נערים ערבים מחדרה מטילים אימה בשנה וחצי האחרונים על גן יהושע בעיר”: כך טוען תושב חדרה המתגורר בסמוך לגן בשכונת האוצר, ושא גולל ברשתות החברתיות את אחד המקרים האחרונים בהם נתקל בצמד, אשר זכה לתגובות רבות. 

“ממרפסת ביתי ראיתי ביום שבת האחרון מחזה מזעזע”, מספר התושב. “שני נערים שנמצאים בגן הילדים הצמוד לגן יהושע מקיימים יחסי מין. שניהם עם חולצות כאשר המכנסים שלהם מופשלות… אני הייתי בשוק טוטאלי, לא האמנתי למראה עיניי. אישתי שהיתה לידי גם ראתה את המתרחש . הדבר הראשון שחשבתי עליו, שאולי הנער ששוכב למעשה נאנס על ידי הנער השני… ואז צרחתי צרחה גדולה של “מה אתה עושים”! שני הנערים נבהלו והסתובבו עם הפנים שלהם אליי, ישר זיהיתי שמדובר בשני נערים ערבים מחדרה שמטילים אימה בשנה וחצי האחרונים על גן יהושע . הבנתי שזה כנראה בהסכמה ביניהם אז עזבתי את העניין. הם כמובן ברחו”.

לדברי התושב, כעבור 20 דקות, הגיעו הנערים שוב לאזור בית מגוריו, מביטים במרפסת ביתו, ואוחזים בילד כבן 12. “הדבר הראשון שעלה לי לראש זה שהם לוקחים את הילד איתם לאיזושהי פינה ומבצעים בו מעשים מגונים , בפעם המי יודע כמה…”, הוא מתאר. “כמובן שהתחלתי לצעוק עליהם “תעזבו את הילד” והם ישר נמלטו. הילד שלא ידע מה לעשות חשב שהוא אשם, התכוון לברוח גם”.

התושב ממשיך ומספר כי ביקש לשוחח עם הילד אולם זה ברח מהמקום. “להפתעתי, כעבור חצי שעה מגיעים 2 הנערים הערבים עם עוד 3 ערבים גדולים יותר, חמושים באלות, במוטות ברזל ובלוקים בידיהם, מגיעים לשער הכניסה של הבניין ומסמנים לי לרדת לסגור חשבון איתי. אישתי התקשרה למשטרה, ותוך כדי שאנחנו מחכים לשוטרים, הערבים התחילו לשים חולצות על הראש ולסמן “וי” עם ידיהם. הרגשתי באותו רגע כאילו אני נמצא בעזה וערבים מנסים לעשות בי לינץ’. התנהגו כמו מחבלי חמאס , אין לי ממש דרך אחרת לתאר את זה. הרגשתי בתוך ביתי בתוך השכונה שלי בעמדת מיעוט אל מול מחבלים”.

צילום אילוסטרציה: פריפיק, @doidam10

עוד הוא מספר כי משטרה הגיעה למקום והגיש תלונה בתחנה. “יוצא כרגע מצב אבסורד שאישתי מפחדת לצאת מהבית מחשש לנקמה, מפחדת שיתפסו אותה בחדר מדרגות או בשביל גישה לבית. אחד מהם אמר שהוא רואה את הפנים של כולנו עכשיו ,והוא יסגור חשבון, היא מפחדת שיפתיעו אותי וידקרו אותי, או לחילופין שאני אגן על עצמי ואגרום נזק לאחד מהם ואז אשב בכלא. אין פה עיניין של נקמה או סגירת חשבון מצידי. אני איש משפחה, אבא ל-3 ילדים קטנים ואלו הם נערי חבלה שמשליטים פחד בשכונת האוצר במיוחד על ילדים בגלאי 10-15 שבאים לבלות בגן. לכן למען הילדים שסובלים מהם, ולמען הילדים שעוברים אלימות, סחיטה, ואפילו תקיפה מינית ככול הנראה – אבקש מתושבים נוספים להצטרך למאבק”.

התושב עדכן היום (שני) כי סיפורו תופס תאוצה, אולם טרם ניגשו תושבים נוספים להגיש תלונה במשטרה ולדבריו, “זה הדבר היחיד שיכול לעזור”.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו


ארכיון כתבות
דילוג לתוכן