האזינו: מדוע שרית חדד החדרתית עוררה סערה עם חידוש לאפרים שמיר?

האזינו: מדוע שרית חדד החדרתית עוררה סערה עם חידוש לאפרים שמיר?

-

מגדלור-פיד ♋שרית חדד הפכה ביומיים האחרונים לשיחת היום – והכל בגלל חידוש שלה לשיר “נתתי לך חיי” של להקת כוורת, בה היה חבר אפרים שמיר. ביום שישי בערב הזמר והגיטריסט, שמיר, תקף בחריפות את הביצוע שהקליטה חדד לשיר  ובפוסט שפרסם בחשבון הפייסבוק שלו, בו הופיע לינק לביצוע של חדד, כתב שמיר: “איזה גועל, דאעש עם שיר”.

שרת התרבות והספורט מירי רגב הגיבה לשמיר וכתבה בחשבון הפייסבוק שלה: “אפרים שמיר, נמאס לנו מהאמירות הגזעניות והמביכות שלך ומסיפורי הפוגי שאתה מצייץ, שלשמחתי אינם מייצגים את יתר חברי להקת כוורת שכולנו אהבנו לאורך שנים. אני שמחה שהמסיכה הוסרה וחשפה את פניך האמיתיות. שרית, אל תתייחסי לשמיר. שהוא ימשיך לצייץ ואת תמשיכי לעשות חיל. נהניתי מהביצוע המושלם שלך ובטוחה שגם רבים אחרים. שבוע טוב ובשורות טובות!”.

שמיר לא נשאר חייב וכתב לה בתגובה: “שלום לך שרה חסרת התרבות, אני שמח שמצאת זמן להתייחס אלי,עכשיו אני רוצה לומר לך את דעתי עליך, את אישה חסרת תרבות,צעקנית, מתנהגת כמו תגרנית בשוק, שקרנית, בורה בתחום עליו את אמונה, וגאה בפרחיות שלך, את תעלמי מההיסטוריה התרבותית של ישראל כמו שנעלמת נפיחה שמישהו שיחרר באוטובוס, התרבות תשתקם ואת פשוט תעלמי אישה חסרת כישרון ותועלת..כולך רעש וצילצולים..חג שמח לך קומיסרית מקווה שזה יהיה חגך האחרון בתפקיד, ואם את כבר לא משתמשת בשימלה המגוחכת שלך עם כיפת הסלע אני אשמח לרכוש אותה ממך, יום אחד זה יהיה שווה כסף רב”.

חדד ושמיר יופיעו גם באזורינו בקרוב: שרית חדד תגיע להופעה בחגיגות המימונה באור עקיבא ביום 8.4.18 החל מהשעה 15:00 בפארק האקליפטוס. אפרים שמיר יופיע בחגיגות ערב יום העצמאות בקיסריה, שיערכו באמפתיאטרון.

האזינו לחידוש של חדד ולמקורי של כוורת >>>

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן