עובדות סוציאליות הותקפו באור עקיבא

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

עובדות סוציאליות הותקפו באור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋על רקע מחאת העובדים הסוציאליים וההחלטה להיכנס לשולחן המשא ומתן על מנת לטפל באלימות כלפי העובדים, אתמול (שני) הותקפו עובדות סוציאליות באירוע אלימות בלשכת הרווחה באור עקיבא.

מדיווח במקום עולה כי מטופל אשר ניסה לפרוץ ללשכה, נבלם על ידי המאבטח בכניסה והתעמת איתו. המאבטח הצליח להוציא אותו החוצה והוא המשיך לצעוק, לאיים ולזרוק אבנים על הלשכה.
המשטרה הוזעקה למקום.

לשכת הרווחה אור עקיבא. “המבנה מוזנח ועושה רושם של התנהגות בזויה כלפי אוכלוסיות הרווחה”

בעקבות פנייתו של יו״ר מחוז חיפה הצפון באיגוד העובדים הסוציאליים, ששון גמליאל, נסגרה לשכת הרווחה לאחר האירוע והתקיימה אסיפת הסברה לעובדים.

בחודש יוני האחרון ערך יו״ר מחוז הצפון ביקורת באגף הרווחה באור עקיבא ואת ממצאיו החמורים העביר לראש העיר, יעקב אדרי. לטענת גמליאל, אדרי התעלם מהפנייה. 

 

בביקורת נמצא כי “התנאים הפיזיים של מבנה הרווחה קפאו על מקומם מזה כ-40 שנה, המבנה נראה מוזנח ויוצר רושם של התייחסות לאוכלוסיית הרווחה כאל אוכלוסיות זניחות,  חסרות כבוד וראויות לבוז”. נכתב בפנייה לראש העיר. 

“אין בעליבות  הפיזית של הלשכה  כל דבר מכבד, מוקיר ואמפטי פרט לזלזול תהומי. העיר עברה מהפיכה אדירה, שירותים אחרים בעיר זכו להתפתחות ושיפור מתמיד, לעומת אגף הרווחה המוזנח וחסר כל היערכות לשיפור. אני פונה אליך על מנת שביזוי הנזקקים לא יימשך”, נכתב. 

 

 

 מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

[fbcomments]

228570cookie-checkעובדות סוציאליות הותקפו באור עקיבא

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

דילוג לתוכן