תחנה חדשה: שדרן הרדיו שי בניטה עובר לרדיו חיפה (אנשים)

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 22.12.18, 7:40

הדיג'יי המוכר מאור עקיבא עוזב לאחר 20 שנה את רדיו 90 (90FM) לאחר שאהרון ובועז אורגד, מנהלי התחנה, עזבו גם הם • "הרדו הוא חיידק. הגיע הזמן להמשיך הלאה ולצאת לדרך חדשה ולומר שלום למשפחה החדשה"
לאחר 20 שנה בתחנת הרדיו “רדיו 90” (90FM) התחנה החדשה של שדרן הרדיו שי בניטה מאור עקיבא היא רדיו חיפה (107.5FM). בניטה יחל להגיש את תכניתו הראשונה בתחנה כבר ב-2.1.19 בשבוע הבא.

הדיג’יי המוכר שהרדיו הפך להיות חלק מרכזי בחייו, כתב בימים האחרונים: “הרבה זמן אני רוצה לכתוב לכם אבל עכשיו הגיע הרגע הנכון. ב-20 שנה האחרונות הייתי חלק בלתי נפרד מתחנת הרדיו “אמצע הדרך” שאת דרכי התחלתי שם בשנת 1998 .

“כן כן… ילד שהיה מסיים את יום לימודיו, זורק את הילקוט ורץ לאולפנים במלוא המרץ. המרץ הזה, התשוקה, האהבה שלא נגמרת לעולם! שידרתי תוכניות שונות,בשעות שונות והתנסתי בכל דבר אפשרי בכלי הזה שנקרא – רדיו. חיידק . במובן הטוב של המילה.

בניטה עם דני נישליס, מנכ”ל רדיו חיפה || צילום מסך: עמוד הפייסבוק של בניטה

בניטה ממשיך: “במשך השנים המשכתי בעשייה מרובה ברדיו ואף הייתי לוקח את השגרה היומיומית הזאת כדרך חיים שאף פעם אבל אף פעם לא מאסה עליי ואפילו. מתרגש לפני כל שידור ושידור כמו ילד קטן שקיבל ממתק בפעם הראשונה שלו.

“שנת 2018 הייתה שנה קצת מטלטלת בין אם זה באישי ובין אם זה במקצועי לקחתי וניסיתי גם פרוייקטים חדשים שצלחו ואפילו חלק שכשלו ואף פעם לא מוותר ותמיד מסתכל קדימה. תמיד צריכים להרים את הראש ולהסתכל הלאה.

“במשך חודשיים וחצי אני כבר לא חלק ממשפחת “רדיו אמצע הדרך” (רדיו 90) ולא משדר את תוכנית אחה”צ יותר. למה אתם שואלים? לא הסתדרנו. או במשפט אחר – פירקנו את החבילה. המשפחה התפרקה. שידרתי את תוכניתי האחרונה ב 12.10.18 ושם זה נגמר”.


>> חם במגדלור ניוז

בניטה הודה למנהלי הרדיו עד לא מזמן, אהרון אורגד ובועז אורגד וכן למשפחתו ולקהל המאזינים. 

“עכשיו הגיע הזמן להמשיך הלאה ולצאת לדרך חדשה ולאמר שלום למשפחה החדשה – משפחת רדיו 99.5 (חם אש) ורדיו חיפה על הקבלת פנים מהממת והאמונה הרבה! ב-2/1/19 בין השעות 16:00-18:00 השידור הראשון. 

“מכאן והלאה אמשיך לשמח את כל עם ישראל גם ברדיו
וגם באירועים ובחתונות שלכם ובכל השמחות”. 

 

 

 מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

תגובות