פיצוץ חזק באזור חדרה; דיווח: טיל נ”מ התפוצץ באוויר – באזור הצפון

פיצוץ חזק באזור חדרה; דיווח: טיל נ”מ התפוצץ באוויר – באזור הצפון

-

מגדלור-פיד ♋בדקות האחרונות (שלישי, 22:15) מדווח ברשתות התקשורת ובסוכנות הידיעות הרשמית של סוריה כי מערכת ההגנה הסורית הופעלה באזור דמשק ויירטה כמה טילים.

במקביל דווח על פעילות של חיל האוויר בדרום לבנון, אך לא ברור אם יש קשר בין הדיווחים.

עם זאת, פיצוץ עז נשמע בדקות האחרונות גם באזור חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא ויישובים נוספים באזור הצפון והמרכז.

תושבים דיווחו על הפיצוץ במגוון רשתות חברתיות בניסיון להבין מה גרם לו. תושבים סיפרו כי ראו אור חזק באוויר, ולאחריו פיצוץ, ככל הנראה של טיל ששוגר מאזור חדרה או ששוגר משטח סוריה לישראל. כאמור, הדיווחים נבדקים ואינם רשמיים. 

“ראיתי אור גדול ואז פיצוץ”, סיפר תושב אזור חדרה. “היה בום חזק מאוד. זה נשמע כמו טיל שהתפוצץ”, אמר תושב אור עקיבא. תושב אחר מהעיר סיפר: “חשבתי שמכונית התפוצצה. עם כל המקרים של החיסולים לאחרונה, זה היה נראה הגיוני”. 

מדובר צה”ל נמסר כי “הופעלה מערכת הגנה אווירית כנגד טיל נ״מ ששוגר מסוריה. אין נזק ואין נפגעים”. 

‪מהמועצה האזורית חוף הכרמל נמסר כי “נוכח הדי הפיצוץ במרחב המועצה שמקורם ממערכת הנ״מ באזורנו אנו מעדכנים כי ראש המועצה, אסיף איזק ומטה המועצה נמצאים בקשר רציף עם גורמי פיקוד העורף. נכון לשעה זו, אין שינוי בהנחיות ההתגוננות באזורנו., נמשיך ונעדכן בהתאם לצורך.

“שימו לב בהישמע אזעקת אמת, יש לפעול בהתאם להנחיות פיקוד העורף – “הכי מוגן שיש” ולשהות במרחב מוגן 10 דקות. מדובר בהנחיות מצילות חיים. מידע נוסף בנושא התגוננות נמצא באתר פיקוד העורף. זכרו! מוקד המועצה זמין עבורכם 24/7 בטלפון: 04-8136500 לכל פנייה, דבר ועניין.

 

 

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן