בחירות 2019: אורלי יחזקאל תתמודד ברשימת הליכוד לכנסת ה-21

מאת: מערכת מגדלור ניוז, 26.12.18, 10:55

תנסה להתברג במשבצת "מחוז מישור החוף" בפריימריז של התנועה שייערכו ככל הנראה בחודש פברואר • יחזקאל שימשה כראש מערך ההסברה בעיריית אור עקיבא ועוזרת ראש העיר יעקב אדרי
דוברת עיריית אור עקיבא בעבר, ומי שמילאה בתפקידים ציבוריים בלשכות שרים בכנסת ישראל, אורלי יחזקאל , תתמודד לכנסת ה-21 במסגרת רשימת הליכוד. היא תנסה להתברג במקום המשוריין למתמודד ממחוז מישור החוף. 

יחזקאל, תושבת חדרה, כיהנה כמנכ״לית המשרד לפיתוח הנגב והגליל והמשרד לשיתוף פעולה אזורי, ובתפקידים נוספים בשרות המדינה בהם ראש מטה שר הבריאות, שר הקליטה, המשרד לענייני ירושלים והמשרד לבטחון פנים. 

 

היא כיהנה גם כאישה הראשונה בתפקיד יו״ר הדירקטוריון של החברה לפיתוח מזרח ירושלים. היום היא מכהנת כחברת מועצה במועצה לשידורי כבלים ולווין, כיהנה כחברת מועצה במועצה לקידום נשים בספורט, שימשה כחברת מועצה בועדה קרואה בערערה, חברה בועדה לתיכנון ובנייה עירון וחברה בוועדת המכרזים ועוד בתפקידים ציבוריים נוספים, היא פעילה חברתית שנים רבות.

יחזקאל, בעלת תואר ראשון B.A במדעי המדינה בהצטיינות מטעם אוניברסיטת בר אילן ותואר שני M.A במימשל מדיניות ציבורית עם התמחות בניהול כספים בהצטיינות מטעם אוניברסיטת בר אילן, היא בוגרת לימודי תעודה בגישור מטעם השלטון המקומי ובוגרת התוכנית להכשרת דירקטורים ונושאי משרה בתאגידים בפקולטה לניהול אונבריסטת תל אביב ( לה״ב). כמו כן סיימה בהצלחה למודי תעודה במכון לשלטון מקומי מטעם אוניברסיטת בר אילן ובוגרת לימודי תעודה בתקשורת. כמו כן,שימשה כמרצה באוניברסיטת בר אילן במחלקה לשלטון מקומי. 


>> חם במגדלור ניוז
“כפעילה חברתית שפועלת למען צדק חברתי שנים רבות, אני תומכת במאבקים של העלאת קיצבתם של הקשישים מקבלי ביטוח לאומי לשכר מינימום שיאפשר להם לחיות בכבוד”, מציינת היום יחזקאל, “תומכת במאבק הנכים, בסגירת או צמצום תאגידי מים, ובתקצוב צהרונים במטרה להוריד את נטל יוקר המחיה ממשפחות צעירות. אני מסייעת רבות לאוכלוסיה חלשה בכל הרבדים ואל מול משרדי הממשלה השונים בפרט בדיור הציבורי, חובות ארנונה ומים. דלתי תמיד פתוחה בפני כל בכל עת לאורך שנים”. 

באור עקיבא, מכירים את יחזקאל בתור זו ששימשה כראש מערך ההסברה בעיריית אור עקיבא ועוזרת אישית לראש העיר, יעקב אדרי. היא המשיכה לעבוד לצדו של אדרי כאשר זה נבחר לכנסת, בתפקידים בכירים בשירות המדינה. “יש לה נסיון רב בניהול מערכות גדולות, בהובלת פרויקטים מחוללי שינוי, בעבודה מול תקציבים גדולים, בייזום , תיכנון וניהול פרויקטים.
יחזקאל מציינת כי בהיותה המנכ״לית של המשרד לפיתוח הנגב והגליל, הוקמה הפקולטה לרפואה בצפת, המשרד היה שותף בהקמת עיר הבהד״ים בנגב, בפיתוח פארק נחל באר שבע, בהקמת חדר המיון הקדמי באילת ובעוד כ-264 פרויקטים חברתיים בעלות כוללת של כ-מליארד וחצי ש”ח. “הצלחנו לחולל שינוי אמיתי, באמונה, במקצועיות ובמיקוד מטרות”, היא אומרת.

אולי יעניין אותך גם:

מאי בכיף במקס קניון אורות! ב-20.5 – המופע “טוויגי גיבור בריאות”. כניסה חופשית. לעוד מופעים הקליקו >>

דרוש/ה: עובד/ת ייצור לחדר נקי לחברה בינלאומית בתחום מכשור רפואי.  לפרטים: 04-8383758 או הקליקו >> (השמה אורות)

אל תיקחו לריאות: 2 יישובים באיזור חדרה מצויים בצמרת המקומות הכי מזוהמים בישראל >> (מגדלור ניוז)

להשכרה דירת 4 חד ברחוב החרמון קומה 4 כניסה מידיית רק 3400 ש”ח >> (איציק אזולאי נכסים)

– תוכן ממומן מגדלור תקשורת פרסום ושיווק – 

“אני בעלת ניסיון רב בשירות הציבורי, 23 שנים, ביצועיסטית שעובדת אל מול מבחן התוצאה, בעלת הכרות ונסיון רב בפעילות של מערכת השלטון, משרדי הממשלה והרשויות המקומיות, בעלת יכולת ניהול גבוהה ברמה אסטרטגית ואדמיניסטרטיבית במערכת הציבורית, ידע בתכנון וניהול תקציב בהיקף של מאות מליוני שקלים”, סיכמה. מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

תגובות