קבוצת תמיכה למשפחות להט”בים נפתחה בחדרה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

קבוצת תמיכה למשפחות להט”בים נפתחה בחדרה

-

מגדלור-פיד ♋


בעיר מבינים את הצורך ההולך וגובר בהבנת צרכי הקהילה ולפעילות השוטפת על מנת ליצור תשתית חברתית וחוקתית לשוויון זכויות. הקבוצה פועלת בשיתוף ארגון תהל”ה ואגף הרווחה של העירייה. סודיות מובטחת


במסגרת אירועי חודש הגאווה, נפתחה לאחרונה בחדרה קבוצת תמיכה להורים ולבני משפחות הקהילה הלהט”בית. על מנת למנף את הפעילות, אף אושרה באגף הרווחה של העירייה משרה ייחודית לטיפול בקהילה הלהט”בית וריכוז הפעילות.

קבוצת התמיכה נפתחה בשיתוף אגף הרווחה וארגון תהל”ה, המקדם יצירת חברה בטוחה, מכבדת ושוויונית, ופועל בשיתוף עם ארגוני קהילה נוספים ומול מוסדות ממשלתיים, לבניית תשתית חוקתית וחברתית לשוויון זכויות. הארגון מהווה בית חם ומחבק לקהילת ההורים ובני המשפחה של לסביות, הומוסקסואלים, טרנסג’נדרים וביסקסואלים (להט”ב) ומסייעת להם באמצעות תמיכה, ידע והקניית כלים להם ולילדיהם.

הקבוצה בחדרה מיועדת להורים ובני משפחות שילדיהם (בכל גיל) יצאו מהארון, וחשים צורך לשתף, לשאול, להקשיב, ולהתייעץ עם מנחי הקבוצה ועם הורים אחרים.

יצוין כי ישנם הורים החווים קושי או משבר כאשר בנם או בתם מספרים להם על נטייתם או זהותם המינית השונה. במקרים אלה עשויה תמיכה של הורים אחרים שעברו חוויה דומה לסייע מאוד. באגף הרווחה מציינים כי הקבוצה תאפשר להורים ולבני המשפחות להיפגש, לשוחח, ולהתייעץ במסגרת הקבוצה.

הקבוצה פועלת בחדרה בשיתוף האגף לשירותים חברתיים ומחלקת נוער וצעירים של העירייה, ותערוך את מפגשי התמיכה בדירה שמפעיל אגף הרווחה העירוני בעיר.

לפרטים והצטרפות: דליה בלק 053-7511330; דוא”ל: [email protected] או עו”ס דבורית נורמן 054-9831996. סודיות מובטחת.


 [fbcomments]

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.

 

לכל העדכוניםחדשות חדרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

עוד ניוז >>

אולי יעניין אותך


מכבי
דילוג לתוכן