הנקה בסטייל: ארוחת בוקר, מסאג’ים ופינוקים ליולדות טריות בהלל יפה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הנקה בסטייל: ארוחת בוקר, מסאג’ים ופינוקים ליולדות טריות בהלל יפה

-

מגדלור-פיד ♋

מכבי

במסגרת שבוע עידוד ההנקה הבינלאומי ארגן גם השנה אגף האימהות של המרכז הרפואי הפנינג הנקה מפנק לנשים ולתינוקן. כ-120 הנשים שהגיעו נהנו מארוחת בוקר מושקעת, מסאז’ים מרגיעים, הרצאות ההעשרה בנושאי הנקה ורצפת אגן, סדנא לרפלקסולוגיה ומסג’ בתינוקות, דוכנים מסחריים ועוד הרבה פינוקים אחרים. מעניקים למניקות.

מזג האוויר הלוהט בחוץ, לא הפריע בכלל לכ- 120 נשים בחופשת לידה שהגיעו יחד עם ילדיהן הרכים להפנינג הנקה מושקע במיוחד שארגן אגף האימהות של המרכז הרפואי הלל יפה.

ההפנינג, שבוצע בסיוע שירלי רגב וניקול ישר, היה במסגרת שבוע ההנקה הבינלאומי, שבו ביצע האגף פעילויות שונות נוספות במחלקות יולדות, יילודים והריון בסיכון.

צילום: דוברות הלל יפה

ההפנינג עצמו נפתח, כאמור, בארוחת בוקר מפנקת ועשירה כנדרש עבור נשים מניקות, וכן עיסויים נעימים במיוחד שבוצעו על ידי מטפלים של בית הספר לרפואה משלימה של “הלל יפה” לנשים כשהתינוק לצידן, או אפילו עליהן.

בהמשך, נהנו המשתתפות, מדוכנים מסחריים, כולל צילומי ניו-בורן לתינוקות הרכים, וכן מהרצאות בנושא הנקה נכונה ושיקום רצפת האגן מאת צוות אגף אימהות והמכון לפיזיותרפיה של “הלל יפה”.

לאחר הפסקה קצרה, נמשכה הפעילות בסדנה בהנחיית מר קובי רוזנגרטן, מנהל המרפאה לרפואה משלימה, בנושא רפלקסולוגיה ומסג’ לתינוקות.

בסיום היום ציינו המשתתפות כי ההפנינג היה מוצלח  וכי מדובר בפעילות שגם “מאווררת” בתקופת חופשת הלידה וגם מעניינת ובעלת תכנים חשובים ורלוונטיים. לציין כי היום כולו היה מלא באנרגיה נשית חיובית ומרגיעה.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.


[fbcomments]

 [blog_news title=”עוד חדשות” style=”” count=”3″ category=”” category_multi=”” excerpt=”0″ link=”” link_title=””]

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן