[וידאו] רופא ב”הלל יפה” צוטט כי לא יטפל בראש הממשלה נתניהו; בהמשך הוציא הבהרה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

[וידאו] רופא ב”הלל יפה” צוטט כי לא יטפל בראש הממשלה נתניהו; בהמשך הוציא הבהרה

-

מגדלור-פיד ♋רופא בכיר באחת המחלקות במרכז הרפואי “הלל יפה” שבחדרה צוטט הבוקר בעיתון “ישראל היום” כאומר כי לא יטפל בראש הממשלה בנימין נתניהו במידה וזה יגיע למרכז הרפואי לטיפול.

 בידיעה שפרסם כתב השרון של החינמון, ירון דורון, אמר מנהל המחלקה, על פי עדויות, לרופאים ולאחיות נוספים במחלקה אותה הוא מנהל, את הדברים הבאים: “צריך להעיף אותו, צריך להוריד אותו”. כשנשאל על מי הוא מדבר, השיב כי הוא מדבר על ראש הממשלה נתניהו. “הוא גר בקיסריה, ואם הוא יגיע לכאן אני לא אטפל בו”, צוטט בכתבה. 


לראש הממשלה נתניהו ורעייתו שרה בית בקיסריה, בו הם שוהים לעיתים בסופי שבוע או חגים. הבית המרכזי בו שוהים בני הזוג הינו במעון ראש הממשלה בירושלים. 


מטעם המרכז הרפואי “הלל יפה” נמסר בתגובה לכתבה ב”ישראל היום” הדברים הבאים: “הד”ר הוא רופא משכמו ומעלה ואינו איש פוליטי. דעותיו האישיות לכאן ולכאן – אין בהן עניין או דבר למול העובדה שהוא מסור למטופליו ולעולם ייתן טיפול רפואי לכל אדם באשר הוא. כל אמירה אחרת מגוחכת והוצאה מהקשרה”.

מהמרכז הרפואי נמסר עוד בתגובה, הבוקר: “בשיחה שקיים מנהל בית החולים עם הד”ר, הבהיר הד”ר, כי לא התקיימה שיחה או אמירה מסוג זה בבית החולים. הד”ר טיפל עד היום בעשרות אלפי מטופלים ובכל אדם באשר הוא אדם במקצועיות ובמסירות, כך עשה וכך ימשיך לעשות. המרכז הרפואי הלל יפה, דוגל מאז ומתמיד ולאורך זמן, במתן טיפול שוויוני, איכותי, נגיש וזמין לכלל האוכלוסייה. הלל יפה הינו בית חולים ציבורי ממשלתי המחויב למתן שירות רפואי איכותי ומיטבי וככזה אינו מזוהה פוליטית, כך היה וכך יהיה”.  


 


לכל העדכוניםחדשות חדרה
ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן