תושבת אור עקיבא – והמפגש עם הרמטכ”ל: “סייע לי ולילדים בצומת נחל חדרה”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

תושבת אור עקיבא – והמפגש עם הרמטכ”ל: “סייע לי ולילדים בצומת נחל חדרה”

-

מגדלור-פיד ♋הרמטכ”ל אביב כוכבי הפך אתמול למפקד העליון של צה”ל, עם כניסתו לתפקיד הרמטכ”ל ה-22. כוכבי הפך לשיחת היום אתמול, ובתקשורת סוקרו בהרחבה טקסי החלפת הרמטכ”ל היוצא גדי אייזנקוט בזה שנכנס.

סיפור מפתיע של מפגש מקרי עם הרמטכ”ל שיתפה אתמול נעמה שלם, תושבת אור עקיבא. “בערך שלש עשרה שנה אחורה”, כתבה. “מאוחר בלילה. נתנאל היה במילואים. שלושה קטנטנים באוטו. באמצע צומת נחל חדרה הרכב נתקע. אבל באמצע ממש.

“בבהלה גדולה שלפתי את שלושת הישנים מכיסאות הבטיחות ורצתי איתם לאי שבין הנתיבים, מסמנת למכוניות שיזהרו מהמפגע, מנסה לשמור על הילדים הבוכים שלא ירדו לכביש, מתקשרת לאנשים היחידים שיכלו לעזור באותו רגע – שושי מהמשפחתון של הקטנים ובעלה מיכה מורסיאנו היקרים”. 

הרמטכ”ל, רב אלוף אביב כוכבי. סיפור אנושי מחמם לב || צילום: מתוך ויקיפדיה

ואז לפתע, מספרת שלם, כאשר מכוניות חולפות במהירות וצופרות בכעס, רכב שעבר בצומת קלט את המשפחה. “הוא חוזר בזהירות ובזריזות וממנו יוצא איש במדים”, היא חושפת. “הוא מציע שאכניס את הילדים לרכב ומסיע אותם לשולי הכביש. ואז הוא דוחף את הרכב. 

“בינתיים מיכה הצדיק אוסף את הילדים ומרגיע אותם. האיש במדים מסביר לי מה לעשות, ומקפיץ אותי הביתה. לפני שהוא מוריד אותי אני שואלת לשמו. אביב כוכבי. אשרי העם”. 


 לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן