חדרה: אושר מינויים של שלושה סגנים ושני משנים לראש העיר גנדלמן

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

חדרה: אושר מינויים של שלושה סגנים ושני משנים לראש העיר גנדלמן

-

מגדלור-פיד ♋מועצת העיר התכנסה לישיבה שלא מן המניין שבמהלכה הוצגה הקואליציה העירונית ואושרו המינויים של בעלי התפקידים.

בישיבה אושר מינויו של ניר בן-חיים למ”מ ראש העיר (בשכר), ומינוים של טל אליהו ורומן גישר לסגני ראש העיר (בשכר). בנוסף אושר מינוים של חדוה יחזקאלי ומלכיאל (מלכי) אלבז לתפקידי המשנה לראש העיר (בתואר).

כמו כן הובאה לאישור המועצה האצלת סמכויות ראש העירייה צביקה גנדלמן לבעלי תפקידים, ביניהן האצלת תפקיד ממונה על תיק קשרי ממשל למ”מ ראש העיר ניר בן-חיים, האצלת תפקיד ממונה על תיקי הקליטה והאזרחים הוותיקים על סגן ראש העיר רומן גישר, והאצלת תיק התרבות והספורט (למעט ספורט הישגי) לסגן ראש העיר טל אליהו, שיכהן גם כיו”ר תאגיד מי חדרה וסגן יו”ר דירקטוריון עמותת “פנאי העיר”.

ממונים נוספים על תיקים במועצת העיר: המשנה לראש העיר חדוה יחזקאלי ממונה על תיק איכות הסביבה; המשנה לראש העיר מלכיאל אלבז ממונה על תיקי שפ”ע (למעט מערב העיר) ותרבות תורנית; חבר המועצה שי ברכה ממונה על תיקי עסקים וצעירים; חבר המועצה טספאי אדרג’או ממונה על תיק שכונות ותיקות לתחום מרכז העיר, ובנוסף מונה לסגן ממונה תיק שפ”ע למרכז העיר; חבר המועצה הרב בנציון נורדמן ממונה על תיק תיכלול ותיאום, חבר המועצה נתן לבייב ממונה על תיק קשרי חוץ; חבר המועצה משה (צ’יקו) אנוקנין ממונה על תיקי שכונות ותיקות (למעט תחום מרכז העיר), שפ”ע לתחום מערב העיר, לרבות אחריות על מינהלת גבעת אולגה, ובנוסף יכהן כיו”ר מתנ”ס גבעת אולגה.

 

ראש העיר גנדלמן עם ממלא מקום, הסגנים והמשנים לראש העיר בן חיים, אליהו, גישר, יחזקאלי ואלבז

בקואליציה העירונית חברות סיעתו של ראש העיר “חדרה בתנופה” (2 מנדטים), “העיר של כולנו” (3 מנדטים), “חדרה ביתנו” (2 מנדטים), “יחד למען חדרה” (2 מנדטים), “זהות יהודית” (2 מנדטים), “למען חדרה והשכונות” (1 מנדט), “עידן חדש” (1 מנדט), “הירוקים וגמלאים” (1 מנדט).

בסך הכל מונה הקואליציה 14 מנדטים מתוך 21 מנדטים, ואלה חבריה: ראש העיר צביקה גנדלמן, מ”מ ראש העיר ניר בן-חיים, סגני ראש העיר טל אליהו ורומן גישר, המשנים לראש העיר מלכיאל (מלכי) אלבז וחדווה יחזקאלי, וחברי ההנהלה נתן לבייב, בנצי נורדמן, שי ברכה, מירי נחשונוב, שלומי ימין, גבריאל סרוסי, משה אנוקנין, וטספאי אדרג’או.


ראש העיר עדכן כי לא מן הנמנע שחברים נוספים יצטרפו לקואליציה, והיא תמשיך להתרחב כדי לאחד כוחות בעשייה לקידום העיר.

מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

[fbcomments]

238270cookie-checkחדרה: אושר מינויים של שלושה סגנים ושני משנים לראש העיר גנדלמן

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן