עיריית חדרה ואזרחים ביצעו צווי הריסה על מבנים לא חוקיים בעיר

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

עיריית חדרה ואזרחים ביצעו צווי הריסה על מבנים לא חוקיים בעיר

-

מגדלור-פיד ♋בכפוף לצו הריסה מנהלי בוצעו הריסות מבנים לא חוקיים ברחבי העיר חדרה, בהובלת מחלקת הפיקוח על הבנייה.

במספר מקרים בוצעה הריסה עצמית על-ידי הבעלים, בין היתר של תוספת לא חוקית למסעדה באזור התעשייה; גדר באורך כ-75 מטרים, אף היא באזור התעשייה; וגדר שנבנתה בשטח ציבורי באחת משכונות העיר.

הריסה עצמית מתבצעת על-ידי הבעלים, המעדיפים לבצע את הריסת המבנים הלא חוקיים בעצמם ולא להמתין לקבלני הריסות שמגיעים למקום בליווי שוטרים.

בנוסף למקרי הריסה עצמית התבצעה הריסה באמצעות קבלן, של קרוואן מעץ שהוצב על גבי נגרר באחת השכונות. עבודות ההריסה בוצעו באמצעות טרקטור, והפסולת פונתה מהמקום באמצעות סמי טריילר.


הריסה נוספת שהתבצעה באמצעות קבלן הריסות הייתה של תוספת בנויה בצמוד לדירה בבית מגורים. עבודות ההריסה החלו באופן עצמאי על-ידי הבעלים, אך לא הושלמו, ולכן בוצעה העבודה באמצעות קבלן ובליווי המשטרה.

מנהלת מחלקת פיקוח על הבנייה, שוש דהן, מציינת כי בנוסף לכל זאת תוכנן הביצוע של הריסת מבנה נוסף בגודל של כ-100 מ”ר, אך מועד הביצוע נדחה לסוף החודש כדי לאפשר לבעלים לבצע הריסה עצמית עד אז.

עוד מציינים במחלקת פיקוח על הבנייה, כי בחודש הקרוב יתבצעו הריסות של פלישות ישנות בכפוף לצווי הריסה ללא הרשעה, ומבנים בכפוף לצווי הריסה מנהליים.

במחלקת הפיקוח מציינים לטובה את משטרת ישראל ואת השיטור העירוני, במתן סיוע בעת הצורך לאורך עבודות ההריסה של מבנים שאינם חוקיים.


 

מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

[fbcomments]

238510cookie-checkעיריית חדרה ואזרחים ביצעו צווי הריסה על מבנים לא חוקיים בעיר

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

כתב אישום נגד אב ובנו – הבן דרס אישה במעבר חצייה, האבא בא לחפות עליו

במהלך החקירה עלה החשד כי מי שנהג ברכב ופגע בהולכת הרגל הוא לא אחר מבנו של מי שהציג עצמו בזירה כנהג הרכב הפוגע וכי עד להגעת השוטרים למקום, הספיקו האב והבן להתחלף כך שהוצג לשוטרים כאילו האב הוא שנהג ברכב בעת התאונה

לידיעה המלאה