עיריית חדרה ואזרחים ביצעו צווי הריסה על מבנים לא חוקיים בעיר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

עיריית חדרה ואזרחים ביצעו צווי הריסה על מבנים לא חוקיים בעיר

-

מגדלור-פיד ♋בכפוף לצו הריסה מנהלי בוצעו הריסות מבנים לא חוקיים ברחבי העיר חדרה, בהובלת מחלקת הפיקוח על הבנייה.

במספר מקרים בוצעה הריסה עצמית על-ידי הבעלים, בין היתר של תוספת לא חוקית למסעדה באזור התעשייה; גדר באורך כ-75 מטרים, אף היא באזור התעשייה; וגדר שנבנתה בשטח ציבורי באחת משכונות העיר.

הריסה עצמית מתבצעת על-ידי הבעלים, המעדיפים לבצע את הריסת המבנים הלא חוקיים בעצמם ולא להמתין לקבלני הריסות שמגיעים למקום בליווי שוטרים.

בנוסף למקרי הריסה עצמית התבצעה הריסה באמצעות קבלן, של קרוואן מעץ שהוצב על גבי נגרר באחת השכונות. עבודות ההריסה בוצעו באמצעות טרקטור, והפסולת פונתה מהמקום באמצעות סמי טריילר.


הריסה נוספת שהתבצעה באמצעות קבלן הריסות הייתה של תוספת בנויה בצמוד לדירה בבית מגורים. עבודות ההריסה החלו באופן עצמאי על-ידי הבעלים, אך לא הושלמו, ולכן בוצעה העבודה באמצעות קבלן ובליווי המשטרה.

מנהלת מחלקת פיקוח על הבנייה, שוש דהן, מציינת כי בנוסף לכל זאת תוכנן הביצוע של הריסת מבנה נוסף בגודל של כ-100 מ”ר, אך מועד הביצוע נדחה לסוף החודש כדי לאפשר לבעלים לבצע הריסה עצמית עד אז.

עוד מציינים במחלקת פיקוח על הבנייה, כי בחודש הקרוב יתבצעו הריסות של פלישות ישנות בכפוף לצווי הריסה ללא הרשעה, ומבנים בכפוף לצווי הריסה מנהליים.

במחלקת הפיקוח מציינים לטובה את משטרת ישראל ואת השיטור העירוני, במתן סיוע בעת הצורך לאורך עבודות ההריסה של מבנים שאינם חוקיים.


 

מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

[fbcomments]

238510cookie-checkעיריית חדרה ואזרחים ביצעו צווי הריסה על מבנים לא חוקיים בעיר

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

אולי יעניין אותך

תביעת מיליונים: התנגשה בדלת הזכוכית של חנות בקניון, וסובלת מנזקים קשים עקב זעזוע המוח בו לקתה

על פי התביעה, מאז התאונה בה התנגשה בחלון ראווה בחנות בקניון שבעת הכוכבים, מתקשה האישה לתפקד בעבודתה ובחייה, מפני שהחלה לסבול מכאבי ראש תמידיים, מסחרחורות, המלוות בעילפון, מהפרעת שינה קשה והפרעות קוגניטיביות, ורגשיות שלא סבלה מהן טרם התאונה

לידיעה המלאה

 

דילוג לתוכן