מבית

מבית

המשטרה הצילה עשרות גורי כלבים שנכלאו באזור חיפה (וידאו)במסגרת פעילות אכיפה יזומה וממוקדת שערכה אתמול משטרת ישראל באתרי בניה באזור דלית אל כרמל כנגד עבירות שהייה בלתי חוקית בישראל, לרבות הסעה, הלנה והעסקתם ללא אישורים ובניגוד לחוק, חשפו שוטרי התחנה מכלאה מאולתרת של כלבים שהוחזקו בתנאים ירודים וקשים.

המחזה הקשה שנגלה בפני שוטרי תחנת דלית אל כרמל כלל, עשרות גורי כלבים בני יומם שהוחזקו במכלאה בתנאים ירודים ללא יכולת להסתתר ולתפוס מחסה נדרש בקור ובגשם.

מחקירה ראשונית, עלה החשד כי המקום הופעל ע”י תושב המקום כבן 28 העוסק בגידול כלבים בעלי רקע וגזע יקרים במיוחד (כגון שיצו, פקינז ועוד) לשם עשיית כסף באמצעות הרבעה, אולם בשל התנאים האמורים, הזעיקו השוטרים למקום את הוטרינר העירוני וגורמים נוספים ממשרד החקלאות ובראשם הממונה על חוק צער בעלי חיים.

המשטרה רואה בחומרה פעילות מסוג זה ולפיכך פתחה בחקירה כנגד בעל המקום, בשיתוף הגורמים המוסמכים במשרד החקלאות, על מנת למצות עמו את מלוא חומרת הדין.

צפו בוידאו > 

בעלת כלבה שיספה את גרונה; בן זוגה פנה לווטרינר (רחבי הרשת)

ובתוך כך: מסתבר שהסגנון של דאע”ש מחלחל למקומות נוראיים וזוועתיים לא פחות מבני אדם: משטרת ישראל הגישה כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים לנאשמת ששחטה את כלבתה. 

ביום שישי האחרון דיווח הווטרינר העירוני של עיריית אילת כי קיבל לטיפול כלבה הסובלת מפצע חתך עמוק בגרון.  המשטרה פתחה בחקירה וחוקר משטרה שהוצמד לתיק ביצע חקירה מקיפה הכוללת איסוף עדויות וראיות עד להעברת התיק ליחידת התביעות המשטרתית.

מחקירת האירוע עולה כי בעלת הכלבה , תושבת אילת בת 37, שיספה את גרונה של הכלבה וגרמה לה פציעה קשה, בן זוגה של הנאשמת שהבחין מאוחר יותר בכלבה הפצועה הוביל אותה לטיפול רפואי, הווטרינר העירוני טיפל בכלבה והציל את חייה.

יחידת התביעות הפלילית של משטרת ישראל הגישה היום כתב אישום נגד הנאשמת בעבירות היזק לבעל חיים והתעללות בבעל חיים יחד עם בקשה למעצר עד לתום ההליכים.

 

 

 מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

[fbcomments]

231580cookie-checkהמשטרה הצילה עשרות גורי כלבים שנכלאו באזור חיפה (וידאו)

דילוג לתוכן