מצוקת רופאי ילדים גם ב”מאוחדת” אור עקיבא; הורים פנו להנהלה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מצוקת רופאי ילדים גם ב”מאוחדת” אור עקיבא; הורים פנו להנהלה

-

מגדלור-פיד ♋

לאחר שפרסמנו בחודש שעבר על מצוקת רופאי הילדים בקופת חולים “כללית” באור עקיבא, תלונות חדשות בנושא מגיעות גם כלפי קופת חולים “מאוחדת” בעיר: פניה של קבוצת הורים להנהלת הסניף דורשת להקצות יותר רופאי ילדים במרפאה בעיר, לאחר עזיבתה של אחת מרופאות הילדים ולא – יפעלו לעזיבת הקופה. 

“נודע לנו שרופאת הילדים הנהדרת ד”ר קליכמן כבר לא עובדת במרפאת אור עקיבא וגרוע מכך – שצמצמו באופן משמעותי את שעות רופאי הילדים”, כתבה אחת האמהות. “ממצב בו היו שני רופאי ילדים במרפאה שזמינים שישה בקרים בשבוע ושלושה ערבים, כעת יש רופא ילדים אחד בלבד, שזמין רק שלושה בקרים בשבוע ופעם אחת בערב”. 

לטענת ההורים, נוצר קושי גדול בקביעת תורים מזדמנים לסניף באור עקיבא, מה שמצריך נסיעה לערים אחרות.

“זה נהיה בלתי אפשרי לקבוע תור בהתראה קצרה, ובמקרה דחוף לא תהיה ברירה אלא לנסוע לחדרה”, מציינת האם. 

“כתבתי למרכז פניות הציבור של מאוחדת מכתב חריף בו ציינתי שאם לא יתוגברו שעות רופאי הילדים במרפאה אנחנו נעבור לקופה אחרת. ממליצה לכל המבוטחים לפנות למרכז פניות הציבור של מאוחדת ולהפעיל לחץ על מנת שיוסיפו רופא ילדים נוסף”, סיכמה. מאוחדת אור עקיבא. “שעות הקבלה הותאמו לשעות הביקוש”

מקופת חולים “מאוחדת” נמסר בתגובה: “ד”ר קלייכמן הנהדרת אכן ביקשה לעבור לעבוד במרפאה אחרת, הסמוכה יותר למקום מגוריה ואין לנו אלא לכבד את בקשתה. מחליף אותה באור עקיבא, ד”ר ניתאי לוי, רופא נהדר לא פחות, המומחה ברפואת ילדים ובטיפול נמרץ ילדים, שהחל מקבל את הפציינטים הקטנטנים במרפאת מאוחדת ב”אורות”.

 “שעות הקבלה הותאמו לשעות הביקוש בפועל וד”ר לוי יהיה זמין למטופלים גם באמצעות פנייה מקוונת בסמארטפונים ובאינטרנט. לזימון תור מהיר ויעיל, אנו ממליצים לפנות למוקד מאוחדת לשירותך או באמצעות האפליקציה. 

“יצוין שגם אם לא מוצאים תור מיידי, ממש אין צורך לנסוע לחדרה. נזכיר כי ד”ר בדר, רופא ילדים מומחה, מקבל – גם בשעות אחר הצהרים, במרפאה בקיסריה הצמודה לאור עקיבא ממערב, ובמקרה דחוף, ניתן להגיע גם למרפאתה של ד”ר דיסאטניק המקבלת בבנימינה, הצמודה לעיר, ממזרח.

“למען הסר ספק, במקרי חירום עומדים לרשות תושבי אור עקיבא גם רופאי המשפחה, רופאי אף-אוזן-גרון וכמובן שירות האחיות המוסמכות שלנו, במרפאת מאוחדת ב”אורות”. מאוחדת מנטרת את הביקושים כל העת ומתאימה להם, ככל הניתן, את מגוון שירותי הבריאות וכמות הרופאים, האחיות והמטפלים הנדרשים. בברכת בריאות, מאוחדת”. 

קראו גם >>>

|חשיפה| מחסור ברופאי ילדים במרפאת “כללית” אור עקיבא; ההורים לקראת מחאה

 


לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן