מבית

מבית

צפו בוידאו: אישה וגבר גנבו מעוברי אורח עשרות אלפי שקלים (רחבי הרשת)אישום: כייסת סדרתית מאזור המרכז קשרה קשר לנהג מונית וביחד השניים גנבו מעוברי אורח תמימים באזור המרכז עשרות אלפי ₪ תוך שימוש בשיטות מתוחכמות לביצוע הגניבות. השבוע הוגש נגדם כתב אישום ובקשת מעצר

מחקירה אינטנסיבית ומורכבת של משטרת ישראל, התברר כי במשך כ-7 חודשים, פעלו אישה וגבר באזור המרכז וגנבו מאזרחים תמימים כסף רב תוך שהחשודה בחרה בקפידה את קורבנותיה לגניבה ובתכנון מראש ותוך שימוש בשיטה ייחודית לצורך ביצוע הגניבות. החשודה הגיעה למקומות בהם גנבה ביחד עם החשוד שחיכה לה ברכב בסמוך כאשר בכל גניבה הגיעו עם רכב אחר. השניים אף עשו שימוש גם במונית של החשוד שעבד כנהג מונית. בזמן שנסעו ברחובות, החשודה איתרה אזרחים תמימים, החשוד עצר את הרכב והחשודה יצאה למשימת הגניבה שלה.

לרוב, החשודה הציגה בפני האזרחים שטר כסף או מטבעות וביקשה תרומה לצדקה כאשר בחלק מהמקרים ביקשה מהאזרחים שיניחו את ידם על ראשו של החשוד ויברכו אותו בשל היותו “חולה”, אז ניצלה את תמימותם וגנבה מהם כסף רב.לרוב ביצעו החשודים את הגניבות בשעת צהרים, בערים פ”ת, רמת השרון, ת”א, רחובות, בני ברק, ראשל”צ, לוד, קרית גת וחולון.

אחד האירועים, ביום 30.4.18 בשעת צהרים, החשודה ניגשה לאזרח (בן 63) ברח’ המגשימים בפ”ת כששטר כסף בידה וביקשה ממנו תרומה לצדקה. האזרח מסר לחשודה שטר של 50 ₪. מיד אחרי, החשודה ביקשה מהאזרח לברך את החשוד שישב ברכבו והתרתה באזרח להניח את ידו על ראשו של החשוד בזמן מתן הברכה. אז, שלחה החשודה את ידה לכיסו של החשוד וגנבה שטרות כסף בסכום של כ-30,000 ₪.

 


מקרה נוסף אירע ביום 14.11.18 ברח’ צלח שלום בפ”ת אז נכנסה החשודה לבית עסק לממכר פיצוחים. בשיטה דומה של הצגת שטר כסף, נצמדה למוכר וגנבה מכיסו כ-20,000 ₪ (כפי שניתן לראות בסרטון המצ”ב).

אירוע נוסף, שתועד במצלמות האבטחה, אירע ביום 9.8.18 ברח’ אילת בת”א אז ניגשה החשודה לעובד גלריה במקום וביקשה שיחליף את השטר שהחזיר לה כעודף עבור מראה שביקשה לקנות. אז, ניצלה החשודה את ההזדמנות וגנבה מכיסו של בעל המקום את הארנק שהכיל 500 יורו, 800 דולרים ו-3,000 ₪ במזומן.

ביום 13.1.19 החשודה נעצרה בביתה שבחולון, עם החשוד ומעצרם הוארך מעת לעת בבימ”ש השלום בפ”ת. השבוע הוגש נגד כל אחד מהחשודים כתב אישום חמור המכיל 40 אישומים בעבירות של קשירת קשר לביצוע עוון וגניבה. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד השניים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדם. החשוד הגיש ערר על החלטת המעצר והיום יתקיים דיון בעניינו בבימ”ש המחוזי בלוד.

צפו בוידאו (צילום: דוברות המשטרה) >>>

 דילוג לתוכן