יו”ר קק”ל: נסייע בהקמת שבילי אופניים בשטחים הפתוחים בפרדס חנה-כרכור

יו”ר קק”ל: נסייע בהקמת שבילי אופניים בשטחים הפתוחים בפרדס חנה-כרכור

-

מגדלור-פיד ♋
ראש מועצת פרד חנה-כרכור הגר פרי יגור נועדה לאחרונה עם יו”ר קק”ל, דניאל עטר וצוותו לפגישת עבודה ראשונה, במטרה לקדם ולבסס שיתוף פעולה ארוך טווח עם קק”ל שיביא להרחבה ולטיפוח של השטחים הציבוריים והמרחב הירוק  בישוב.

בפגישה נכחו גם חבר המועצה ומחזיק התיק לשיתופי פעולה אזוריים עו”ד אביעד סיני, סגן ראש המועצה, יעקב צדקה והצוות המקצועי של המועצה. 

פיתוח השצ”פים (שטחים ציבוריים פתוחים) המהווים את מרחביו וריאותיו הירוקות של הישוב נועד לקרב את ציבור התושבים לשטח הפתוח, להחזיר את התושבים לטבע ולהשיב את הירוק לעיניים.  בישיבה הוחלט על הקמת צוות עבודה (מטה מול מטה) שיקדם בפועל מספר פרויקטים מרכזיים:תכנון ופיתוח שצ”פ הוואדי במרכז הישוב כך שיהווה פארק ירוק רחב ידיים המחובר למוקדי המסחר והפנאי במרכז הישוב, וכן טיפול  בחורשת הנופלים הסמוכה לבית יד לבנים במרכז הישוב. עוד הוחלט על פיתוח השצ”פ ברחוב קק”ל וקידום טיילת נוף לאורך תעלת הניקוז מנשה (מקצה רחוב הגליל עד לקצה הצפוני של רחוב המייסדים) ושבילי הליכה ואופניים כחלק משיתוף פעולה אזורי.

 


חבר המועצה עו”ד סיני ציין כי “אנו מברכים ושמחים על הביקור של בכירי הקק”ל כאן אצלנו בישוב. אני מודה לידידי יו”ר הקק”ל דני עטר על הביקור שלו ושל הצוות הבכיר. כמו שקק”ל בהובלתו שומרת על הארץ ירוקה וציונית, כך נשמח בשיתוף פעולה עם הקק”ל להמשיך לשמור על המושבה שלנו ירוקה, ציונית ומטופחת. נשמח לשיתוף פעולה ולסיוע בשלל הנושאים שעל הפרק שכוללים פיתוח הריאות הירוקות של הישוב וכן נושאים נוספים שקשורים לחינוך כולל קידום מכינה קדם צבאית איכותית לישוב שתסייע לפתח לשדרג ולהוביל את מערכת החינוך באופן מיטבי”. 

 

משמאל: יו”ר קק”ל דני עטר, ראש מועצת פרדס חנה כרכור הגר פרי יגור וחבר המועצה עו”ד אביעד סיני || צילום: גיא אסייג, קק”ל

ראש המועצה, הגר פרי יגור ציינה כי “אחד היעדים שאני הצבתי הוא להתנער מאבק הבנייה ולהחזיר את הירוק לעיניים . גם אנו וגם קק”ל מחויבים לפיתוח ולטיפוח השטחים הציבוריים והמרחבים הירוקים ולאפשר לפרדס חנה כרכור לשוב ליסודותיה ולהגדרת צביונה כמושבת גנים.  טיפוח הוואדי רחב הידיים הקרוב מאוד לליבי,  הוא אחד הפרויקטים המרכזיים אותם אקדם, הכולל מיצוי מלוא הפוטנציאל הטמון בו כעורק ירוק במרכז הישוב. הרבה משימות לפתחנו- להוריק את השכונות, לפתח ולהרחיב את גינות השעשועים בישוב כך שיספקו מענה ל-43,000 תושבים, לקדם שבילי אופניים ושבילי הליכה ולייצר סביבת מגורים המעניקה איכות חיים גבוהה לתושבינו”. 

יו”ר קק”ל הודיע במהלך הישיבה כי “קק”ל תסייע למועצת פרדס חנה כרכור בקידום הפרויקטים החשובים למועצה התואמים את עולם הערכים של קק”ל , בתוכם שבילי אופניים שיחברו בין השטחים הפתוחים לקהילות בחלקי הישוב וחיזוק הנטיעות בתוך הישוב וקידום הקמת מכינה קדם צבאית בתחומי פרדס חנה כרכור”. 
מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

[fbcomments]

242740cookie-checkיו”ר קק”ל: נסייע בהקמת שבילי אופניים בשטחים הפתוחים בפרדס חנה-כרכור

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות