אבשלום אברמוב מונה למנהל תחום הנוער באור עקיבא

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אבשלום אברמוב מונה למנהל תחום הנוער באור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋
לאחר למעלה מחצי שנה במהלכה אגף הנוער בעיריית אור עקיבא לא אויש, מונה באופן זמני מנהל מרכז הצעירים “המטריה” בעיר, אבשלום אברמוב כמנהל תחום הנוער בעירייה. הוא ישמש בשני התפקידים במקביל, כאשר המינוי לניהול תחום הנוער הוא זמני לחודשים הקרובים. 

מי שכיהן עד חודשי הקיץ האחרון בתפקיד הוא אשר ארביב, שזכה בתפקיד מפקח רשותי במשרד החינוך-מנהל חברה ונוער, במחוז חיפה.

“מרכז הנוער ממשיך להשתדרג ולקיים פעילות חברתית לבני נוער בשכבות ז’-י”ב”, אומר אברמוב השבוע למגדלור ניוז. “למרכז מגיעים בני נוער מכל רחבי העיר ופועלים בו רכזים, מורות חיילות, ש”ש צופים ובנות שירות לאומי. בחודש ינואר החלה את פעילותה מועצת הנוער העירונית אשר מטרתה להוביל פרויקטים בתחומים שונים בהם תרבות ופנאי. נבחרת מועצת הנוער עובדת נמרצות להגשמת חלומות ויעדים של בני הנוער והמחלקה משקיעה בהכשרת מנהיגות הנוער. ללא ההון האנושי של בני הנוער הנפלאים שלנו הפעילות לא יכולה להתקיים”. 


אברמוב מציין כי מועדון הזולה לצעירים חידש פניו ביצירות גרפיטי צבעוניות ומזמין את בני הנוער לבוא ולקחת חלק בפעילות, בשיח ובשלל המשחקים שהמקום מציע- ביליארד, טניס שולחן, כדורסל, x box ועוד.

בנוסף, הוא מציין את פעילותם של רכזי מרכז הנוער, המקדמים תחומים מגוונים. “רכזת צבא וקהילה והמורות החיילות  במרכז הכנה לצה”ל שוקדות בימים אלו על סימולציית צו ראשון  אותה יעברו תלמידי “עתידים” ו”האופק” לקראת צו ראשון אחוד בלשכת גיוס חיפה. רכזת תרבות הפנאי בעבודה מול הפקת “האח הגדול” הוציאה החודש את בני הנוער להשתתף כקהל בשידור חי בבית האח הגדול. ביום שני הקרוב יצא אוטובוס נוסף לגמר “הכוכב הבא”.

אברמוב. “משקיעים בהכשרת מנהיגות נוער”

אברמוב מזכיר גם את שבט החלוץ של תנועת הצופים שממשיך לעשות חייל ומדי פעולה מגיעים למרכז הנוער כ-80 חניכים. 

“מגוון הפעילויות שלנו כולל גם חוגים מיוחדים שייפתחו השנה”, הוא מתאר. “חוג איגרוף  קלאסי של המאמן משה יוסוב פותח שעריו ביום ה’ 7.2.18 ויתקיים בימי א’ ו- ה’ במרכז הנוער. החוג נועד לפתח את הביטחון האישי של בני הנוער, שיפור הכושר הגופני, התמדה ושאיפה להישגיות בכל תחומי החיים.

“להקת הנוער פועלת במתחם מרכז הנוער בהנחייתו של מאיר גאווי. הלהקה מופיעה  באירועים העירוניים הגדולים ביותר, לרבות ביום העצמאות, בפורים, באירועי הקיץ ועוד.

“תאטרון הנוער בהנחיית דוד ומשה פדלון מעלה בכל שנה מחזמר חדש. השנה חברי התאטרון בחרו במחזה “הנחשול”. החזרות מתקיימות במרכז הנוער בימי ב’ ו-ד’. הצגת הבכורה תתקיים במהלך השנה.

“מרכז הנוער פועל וממשיך לפעול במרץ בשיתוף הקהילה ולמענה, בתמיכה מלאה של ראש העיר מר יעקב אדרי ומחזיק תיק הנוער מר אברהם כהן”. 


לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן