ההומלס ליד בית ספר עציון באור עקיבא: “העירייה טיפלה במבנה והוא סודר”

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

ההומלס ליד בית ספר עציון באור עקיבא: “העירייה טיפלה במבנה והוא סודר”

-

מגדלור-פיד ♋
לאחר שפרסמנו אמש על דר הרחוב (הומלס) שהתמקם ליד בית ספר “עציון” באור עקיבא, אומרים הבוקר בהנהלת בית הספר כי העניין טופל השבוע על ידי צוותי עבודה של העירייה. 

מהנהלת בית הספר הממ”ד “עציון” נמסר הבוקר (חמישי) בעקבות הכתבה שפרסמנו אמש כי “אכן, מה שפורסם אכן היה, אך בתחילת השבוע הגיע צוות עובדים של העירייה, ריתך סורגים מהחלונות, ריתך את הכניסה למבנה, ניקה את המבנה וכרגע אין במבנה תנועה של אנשים. החל מהבוקר טלפנו אליי הורים רבים בדאגה, ואני מבקשת להבהיר: הבעיה טופלה”.

אמש פרסמנו כי דר רחוב (הומלס) אחד ואולי אף יותר, ‘השתלט’ לאחרונה על מבנה טיפת חלב הישן בסמוך לבית ספר “עציון”, בשכונת קנדי באור עקיבא. הנושא הטריד מאוד את כוחות האכיפה בעיר ובכללם עיריית אור עקיבא שקיבלה על כך תלונות מתושבים.

“הבחור הזה יישן בבניין הישן והוא אפילו שבר את החלונות שם”, אמר גורם המכיר את הנושא ל”מגדלור ניוז”. מדובר בכניסה לבית הספר מכיוון רחוב יחיאל וייסנברג. 

על פי הגורם, “הבחור הזה גם ביצע וונדליזם בבית הספר עציון שנמצא ממש ליד. ממש צרות צרורות. יודעים מי הבחור ולא מצליחים לעצור אותו. המנהלת ממש אובדת עצות”.

ראש העירייה אמר כי עירב את משטרת ישראל בנושא. “יש שם מקרה מאוד קשה עם הבחור אבל אמרתי לשיטור שאין ברירה – חייבים להוציא אותו משם. מה שצריך לעשות במבנה הזה – אם זה למגן, לשים סורגים או דברים דומים – נעשה”.


בישיבת המועצה של החודש הקודם עלה נושא המבנה לדיון. התברר כי הוא ללא הסכם מסודר וצריך לעבור לעיריית אור עקיבא ממנהל מקרקעי ישראל.

בעבר היה רצון למכור את המבנה אך המהלך לא צלח והוא נותר ללא שימוש, זאת לאחר שטיפת החלב שפעלה בו בעבר – נסגרה.

בינתיים, הפך כאמור המבנה השומם לכר פורה לכל מיני גורמים, בניהם הומלסים שמגיעים למקום לישון בו או לגרום לוונדליזם כאמור. התושבים באיזור מקווים כי הסיפור הבעייתי הזה יגיע לפתרונו בקרוב.


 
מ ה   ד ע ת כ ם ?   כ ת ב ו   ל נ ו   כ א ן :

[fbcomments]

25390cookie-checkההומלס ליד בית ספר עציון באור עקיבא: “העירייה טיפלה במבנה והוא סודר”

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן