שינוי מגמה: האם יותר בתי קפה יגיעו לאור עקיבא?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

שינוי מגמה: האם יותר בתי קפה יגיעו לאור עקיבא?

-

מגדלור-פיד ♋


האם “רולדין” תגיע לאור עקיבא, איזה שדרוג ושינוי שם עבר “טל קפה” ומי יפעיל בית קפה חדש בקומה השלישית בקניון ?


שחור חזק או הפוך חלש בלי קצף? באור עקיבא נבחנות בשבועות האחרונים האפשרויות השונות להגדלת היצע בתי הקפה בעיר. זאת לאחר בדיקה שנעשתה בקרב תושבים וברשתות החברתיות, לפיה ישנה דרישה בעיר לפתיחתם של בתי קפה נוספים.

שואו קפה בקניון אורות

באור עקיבא פועלים נכון להיום שלושה בתי קפה בלבד המוגדרים כאלה, ועוד עסק נוסף בו ניתן לרכוש קפה לדרך או לשבת.

בקניון “מקס אורות” פועלים שני בתי קפה – סניף של “ארומה” וכן סניף “שואו קפה” במרכז הקניון. סניף “ארומה” כולל תפריט מגוון של ארוחות בוקר, משקאות חמים, ארוחות קלות, כריכים ועוד. ב”שואו קפה” ניתן למצוא תפריט עשיר של שתיה חמה וקלה, ארוחות, כמו גם טוסטים וקינוחים מגוונים.

ארומה בקניון אורות

בימים האחרונים פורסמה מודעה חדשה של הנהלת הקניון הקוראת לאנשי עסקים ויזמים לשכור את השטח הנמצא בקומה השלישית בקניון, בו פעל בעבר סניף של רשת בתי הקפה “גרג”. מטרת הקניון היא למקסם את הקומה השלישית, בה קיימת גם חצר פתוחה תחת כיפת השמיים, ולאפשר פתיחה מחודשת של אזור המסחר.

באור עקיבא עצמה, ישנו ברחוב הנשיא את “טל קפה”, בית קפה שנפתח לפני מספר שנים ומשמש גם כפיצוצייה קטנה – שבימים האחרונים עובר מהפך של ממש. מהיום – השם “טל קפה” משתנה ל”איציק הגדול” ובית הקפה שודרג והוא מציע מעתה גם תפריט מסעדה עם תבשילים בניחוח ביתי.

“טל קפה” שהשתנה לאחרונה ל”איציק הגדול”

לא רחוק משם, ברחוב רוטשילד, מציעה מאפיית אגמי קפה ומאפים, במסגרת פעילות המאפייה השוטפת. מחוץ למאפייה מספר שולחנות המשמש את קהל הלקוחות.

בתוך כך, במסגרת הקמת “נוף ים סנטר” החדש, המתחם המסחרי שעתיד להיפתח בשכונת “נוף ים”, נבחנת האפשרות כי רשת מוכרת של בתי קפה תנחת במקום ותפתח סניף חדש. על פי דיווחים שונים ולא מאומתים, רשת בתי הקפה של “רולדין” מתעניינת בהפעלת סניף של בית הקפה במתחם החדש.

גם בצפון העיר, בשכונת אורות הירוקה, עתיד להיפתח מתחם מסחרי שעבודות הבנייה שלו מבוצעות בימים אלו. גם במתחם זה ישנה התעניינות בפתיחת בית קפה שכונתי וחדש.


 [fbcomments]

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום.

 

176600cookie-checkשינוי מגמה: האם יותר בתי קפה יגיעו לאור עקיבא?

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן