מכבי

לזכרם: הטורניר לזכרו של צביקה גלברד ומשט לזכר ניר קריצ’מן התקיימו בחדרה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

לזכרם: הטורניר לזכרו של צביקה גלברד ומשט לזכר ניר קריצ’מן התקיימו בחדרה

-

מגדלור-פיד ♋

כמדי שנה, הטורניר המסורתי לזכרו של צביקה גלברד נערך במגרש הכדורגל של בית אליעזר.

צביקה ז”ל, בנם של תמר ויהודה, נהרג בפיגוע באוטובוס בצומת מגידו בשנת 2002 כשהיה בדרכו אל הבסיס. בפיגוע נהרגו 17 אנשים, 9 מהם מחדרה. בן 20 היה במותו.

צביקה למד בבית ספר “אחד העם” ובתיכון במדעים ואמנויות, היה בחור חייכן וטוב לב שאהב לבלות ולשפוט כדורגל, והיה שופט מורשה שבאיגוד השופטים ניבאו לו עתיד מזהיר.

המשחקים נערכו באווירה נהדרת ובמזג אוויר חמים  במקום הראשון זכתה קבוצת וולטוך.

בתום המשחקים התקיים טקס מכובד בהנחיית יגאל רובין ובנוכחות ראש העיר צביקה גנדלמן וסגן ראש העיר עו”ד טל אליהו אשר בירכו את הנוכחים ושיבחו את שיתוף הפעולה המצוין בין הגופים המארגנים, מנהל המחלקה לספורט אילת בן משה, משפחת גלברד  ואחרים. והבטיחו להמשיך לשמר את זכרו . בשם המשפחה בירכה תמר גלברד אשר הודתה במילים נרגשות לכל העושים במלאכה.

בנוסף, באירוע השתתפו מ”מ ראש העיר ניר בן חיים, נבחרת איגוד השופטים, קבוצת החברים של צביקה וקבוצת וולטוך, במעמד בני המשפחה ומוקירי זכרו. האירוע התקיים בשיתוף פעולה בין המחלקה לספורט של עמותת “פנאי העיר” בניהולה של אילת בן משה ומשפחת גלברד.

מוקדם יותר החודש: המשט לזכרו של ניר קריצ’מן התקיים באולגה

בשבוע שעבר התקיים המשט השנתי לזכרו של לוחם השייטת ניר קריצ’מן ז”ל שנהרג לפני 17 שנים בפעילות מבצעית במהלך מבצע “חומת מגן”. משט הבנים ה-17 לזכרו של ניר קריצ’מן, נערך בחוף הים של חדרה בשיתוף עיריית חדרה, עמותת פנאי העיר וכן המועדון הימי בחדרה.

משט לזכרו של ניר קריצמן 2019. צילום: באדיבות טל אליהו

המשט לזכרו מתקיים מדי שנה בחוף המועדון בו היה פעיל במשך שנים ארוכות. מזג האוויר הקיצי והנוח היטיב עם מאות השייטים והאורחים שלקחו חלק באירוע. על החוף התקיים הפנינג גדול לאורחים ולשייטים ולכלל הציבור הכולל בתוכו דוכני מזון, הפעלות לילדים ועוד הפתעות נוספות.

סגן ראש העיר ומ”מ  יו”ר פנאי העיר טל אליהו: “קריצ’מן, לוחם שייטת 13, נהרג לפני שבע עשרה שנים בפעילות מבצעית במהלך מבצע “חומת מגן”, והמשט לזכרו מתקיים מדי שנה בחוף המועדון בו היה פעיל במשך שנים ארוכות. ניר אהב את הטבע, אהב את הים, נמשיך לשמר את זכרו”.

לכל העדכוניםחדשות חדרה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

עוד ניוז >>

מכבי
דילוג לתוכן