עיריית אור עקיבא. צילום: מערכת מגדלור

נדחתה ישיבת מועצת העיר אור עקיבא למינוי סגנים וממלא מקום ראש העיר

הצטרפו אלינו


ארכיון כתבות

נדחתה ישיבת מועצת העיר אור עקיבא למינוי סגנים וממלא מקום ראש העיר

-
עיריית אור עקיבא. צילום: מערכת מגדלור

בסוף השבוע קיבלו חברי מועצת העיר אור עקיבא הזמנה לדיון מליאה שיתקיים ביום רביעי הקרוב – 7.8.19. על הפרק: מינוי ממלא מקום ראש העיר וסגני ראש העיר. אלא שהבוקר (ראשון) כבר נדחתה הישיבה. הסיבה: מספר חברי מועצה יצאו לחופשת קיץ. 

ממידע שהגיע ל”מגדלור ניוז” עולה כי על פי ההצעה, אלי אנקונינה יתמנה לתפקיד ממלא מקום ראש העיר, וחברי מועצת העיר אברהם כהן ונח שמאילוב יתמנו לסגני ראש העיר בתואר, ברוטציה, כל אחד מהם לחצי קדנציה.

על פי המסתמן, מועד חדש ייקבע אחרי צום ט’ באב שייערך ביום ראשון 11.8.19. כזכור, באור עקיבא טרם מונתה קואליציה ותקציב מועצת העיר עבר בהזדמנות השנייה שניתנה לעירייה על ידי שר הפנים, אריה דרעי.

התקציב העירוני לשנת 2019 אושר לפני כחודש ויעמוד על סך 176 מיליון ש”ח. מדובר בהצעת התקציב אותה הציע ראש העיר יעקב אדרי וגזבר העירייה יעקב כהן, אשר זכתה לתמיכת החשב המלווה והממונה על המחוז במשרד הפנים. מאז ישיבת התקציב, לא התכנסה מליאת המועצה. 

 

על פי המסתמן, מינוי הסגנים וממלא מקום לא זוכים לתמיכה רחבה ובמידה ותאושר, יהיה זה בפער קטן מאוד של חבר מועצה אחד או שניים בלבד.

בסוף חודש מאי, חתמו 7 חברי מועצת העיר על מסמך הבנות, ובו ביקשו לקיים ישיבת מועצת עיר בה יאושרו התפקידים הבאים: ממלא מקום ראש העיר יהיה שמחה יוסיפוב, לסגן ראש העיר בפועל ימונה אלי אנקונינה, לסגן ראש העיר בתואר ימונה אברהם כהן ולאחר מחצית הקדנציה יחליפו בתפקיד יוסי כדורי. נוח שמאילוב ימונה למשנה ראש העיר בהתנדבות. כאמור, ההצעה ככל הנראה לא תצא אל הפועל.

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

לא יאומן: נתפס נוהג כשברכבו 10 בלוני גז במטרה לבצע הסבה פיראטית להנעה בגז [רחבי הרשת]

המשטרה גילתה כי נעשו שינויים מכניים ברכב במטרה להסב אותו להנעה בגז בכדי לחסוך בדלק. עקב חשש לסכנת חיים, הרכב הועבר לתחנת המשטרה ביחד עם הנהג והנוסע שהיה עימו

לידיעה המלאה