הסמים והטלפון שנתפסו || צילום: דוברות המשטרה

יוזרים פיקטיביים ושמות קוד: חבורת צעירים מהאיזור נעצרה בחשד לסחר בסמים עם טלגראס

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

יוזרים פיקטיביים ושמות קוד: חבורת צעירים מהאיזור נעצרה בחשד לסחר בסמים עם טלגראס

-

מגדלור-פיד ♋

חקירה אינטנסיבית של חוקרי המשטרה לאורך תקופה ממושכת, הובילה לחשיפת פרשיית סמים רחבת היקף בנתניה והסביבה.

במהלך החקירה עלה כי החשודים עשו שימוש בתוכנת הטלגראס כפלטפורמת תקשורת ליצירת קשר אנונימי בין משתמשים שונים, לצורך מכירה וקנייה של סמים.

מהחקירה התברר כי במהלך תקופה שקדמה לחודש מאי 2018 ועד ינואר 2019, שני חשודים אחרים קשרו קשר כדי לסחור בסמים ובמסגרת אותו קשר עשו שימוש באפליקצייה תוך שימוש במספר יוזרים.

הסמים והטלפון שנתפסו || צילום: דוברות המשטרה

תפקידו של אחד משני החשודים הייתה מול סוחרי הסמים מהם רכש סמים שהיו נמכרים בהמשך ללקוחות דרך האפליקציה. תפקידו של החשוד השני היה תפעול היוזרים ותיאום עסקאות הסמים, רק לאחר אימות פרטי הלקוח, שכלל שליחת תעודת זהות ותמונת סלפי, החשוד מסר ללקוח כתובת ממנה היו נמכרים הסמים.

חקירת המשטרה העלתה כי חמשת החשודים ניהלו משא ומתן אודות רכישות ומכירות סמים ביניהם ועשו שימוש בקודים במהלך ההתכתבויות ביניהם המצביעות על הבקיאות והמעורבות הגדולה שלהם בעולם הסמים כגון: “לבן”=סמים באיכות טובה מאוד, “פירורים ובררה”= סמים שנותרים מתוך כמות ולא ניתן למכור אותם, “חוץ/בית/חממה/מנורה”= המקום בהם גודלו הסמים ועוד.

עם מעצרם של החשודים ובמהלך חיפוש בבתיהם נתפסו סמים, משקל לשקילת סמים וטלפונים ניידים הנחשדים כטלפונים מבצעיים של החשודים בניהול רשת הסמים המסועפת.

ארבעה חשודים נעצרו ביום 4.6.19 וחשוד נוסף נעצר ביום 11.6.19.

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בבימ”ש השלום בפ”ת ובשבוע שעבר הוגשו נגד החשודים כתבי אישום המכילים אישומים רבים ובעבירות של סחר בסמים, קשירת קשר לביצוע פשע, תיווך בעיסקאות סמים והחזקת סמים לצריכה עצמית.

יחד עם כתבי האישום הוגשו נגד חמשת החשודים גם בקשות מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם. נגד שני החשודים הנוספים החקירה נמשכת.

275280cookie-checkיוזרים פיקטיביים ושמות קוד: חבורת צעירים מהאיזור נעצרה בחשד לסחר בסמים עם טלגראס

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

כתב אישום נגד אב ובנו – הבן דרס אישה במעבר חצייה, האבא בא לחפות עליו

במהלך החקירה עלה החשד כי מי שנהג ברכב ופגע בהולכת הרגל הוא לא אחר מבנו של מי שהציג עצמו בזירה כנהג הרכב הפוגע וכי עד להגעת השוטרים למקום, הספיקו האב והבן להתחלף כך שהוצג לשוטרים כאילו האב הוא שנהג ברכב בעת התאונה

לידיעה המלאה