עושים כבוד לספורטאים בחדרה | צפו בתמונות

מלגות הוענקו באמצעות החברה העירונית נחלים לספורטאי העיר, כאות הערכה על הישגיהם בתחרויות בין-לאומיות ובמטרה לסייע לספורטאים לקדם את היכולות וההישגים שלהם בענפים בהם מתחרים לקראת המשחקים האולימפיים שיערכו בפריז 2024

עושים כבוד לספורטאים בחדרה | צפו בתמונות

מלגות הוענקו באמצעות החברה העירונית נחלים לספורטאי העיר, כאות הערכה על הישגיהם בתחרויות בין-לאומיות ובמטרה לסייע לספורטאים לקדם את היכולות וההישגים שלהם בענפים בהם מתחרים לקראת המשחקים האולימפיים שיערכו בפריז 2024

מגדלור-פיד ♋

עיריית חדרה העניקה מלגות לארבעה ספורטאים מצטיינים מהעיר: המדליסטים האולימפיים מענף הג׳ודו – ברוך שמאילוב וטוהר בוטבול, והגולשים מיה אשכנזי ורם זרח. בטקס המרגש השתתפו מ”מ ראש העיר בפועל, ניר בן חיים, מחזיק תיק אתו״ס, הרב בן ציון נורדמן, בני המשפחות והמאמנים של הספורטאים החדרתים.

עיריית חדרה מלווה מזה מספר שנים את הג’ודאים ברוך שמאילוב וטוהר בוטבול, לרבות הענקת מלגות ותמיכה. שמאילוב זכה במדליית ארד באולימפיאדת טוקיו ומחזיק בשלוש מדליות בטורניר המאסטרס היוקרתי ובשש מדליות מטורניר בגראנד סלאם. בוטבול, שגם הוא חזר מטוקיו עם מדליית ארד אולימפית יוקרתית, הוא גם סגן אלוף אירופה מליסבון 2021, וזכה לאחרונה במדליות ארד בגרנד סלאם מונגוליה ובגראנד סלאם בודפשט.

// צילומים: דוברות העירייה

כמו כן, קיבלו מלגה גם שני ספורטאים צעירים שכבר זכו במספר תחרויות בינלאומיות ומסמנים את דרכם לפריז 2024: הגולשת מיה אשכנזי, שהוכתרה לאחרונה כסגנית אלופה אירופה בקייט פויל והגולש רם זרח שמתחרה אף הוא בענף הקייט פויל. שניהם מתאמנים במסגרת מועדון השייט בשדות הים.

המלגות הוענקו באמצעות החברה העירונית נחלים כאות הערכה על הישגיהם בתחרויות בין-לאומיות ובמטרה לסייע לספורטאים לקדם את היכולות וההישגים שלהם בענפים בהם מתחרים לקראת המשחקים האולימפיים שיערכו בפריז 2024. שמאילוב ובוטבול, זוכי המדליות מטוקיו 2021 קיבלו מלגה על סך 30,000 ₪ ואשכנזי וזרח קיבלו מלגה מטעם העירייה על סך 10,000 ₪.

בטקס המרגש, שנערך בנוכחות בני המשפחה והמאמנים של הספורטאים, אמר ראש העיר בפועל, ניר בן חיים: ״חדרה התברכה בספורטאים מצוינים. הנחישות, ההתמדה והחתירה למטרה שאתם מפגינים – כל אחד ואחת בענף שלו – ראויים להערכה. אתם מהווים דוגמא אישית לדור העתיד שחולם על קריירה בספורט ההישגי ומביאים כבוד גדול וגאווה לעיר חדרה. אנחנו נמשיך לעודד ולטפח מצוינות בספורט בקרב תושבי העיר״.

הרב בן ציון נורדמן, יו״ר מועצת העיר ומחזיק תיק אתו״ס: ״אנחנו רואים חשיבות רבה בקידום הספורט ההישגי ובעידוד ילדים ובני נוער שפעילים במסגרת הספורט העממי להפוך את התחביב לקריירה. הענקנו מלגות לספורטאי העיר שהביאו כבוד גדול ואנחנו מאחלים להם בהצלחה בדרך לפריז 2024״.

טוהר בוטבול: ״אנחנו מאוד מעריכים ומודים על שיתוף הפעולה של העירייה ועל התמיכה הכלכלית לאורך השנים. אנחנו גאים לייצג את חדרה ולתרום לתדמית החיובית של העיר.״

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

ברוך שמאילוב: ״היוזמה והתמיכה של עיריית חדרה מבורכת ומשפיעה על ספורטאים רבים ובעיקר על בני נוער שרואים שיש להם לאן לשאוף ושיש להם גיבוי מהעיר שלהם. העירייה מסייעת לנו להגשים את החלומות שלנו. אני שמח לראות שהפעם העיר תומכת בעוד ספורטאים, ומקווה שיצטרפו חדרתים נוספים למעגל הספורט ההישגי״.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו


 

ארכיון כתבות
דילוג לתוכן